Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

"Czytamy w oryginale - wielkie powieści 4" to specjalna pozycja wśród literatury w wydaniu dwujęzycznym, szczególnie atrakcyjnym dla uczących się języka angielskiego. Książka zawiera adaptację czterech słynnych powieści przygodowych pióra najwybitniejszych pisarzy anglojęzycznych. Śledząc losy bohaterów powieści możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski ucząc się na podstawie uznanej literatury. Adaptacje zostały przygotowane z myślą o czytelnikach będących na poziomie średniozaawansowanym, jednak dzięki obecności wersji polskiej książka jest atrakcyjna także dla ludzi dopiero zaczynających swoją przygodę z językiem angielskim.
"Czytamy w oryginale - wielkie powieści 4" to wartościowa pomoc naukowa przygotowana przez doświadczonych ekspertów od nauczania języka angielskiego. Ważną zaletą książki jest staranna adaptacja klasycznych powieści przy zachowaniu wszystkich walorów oryginału oraz z troską o stosowanie żywego języka, dobrze zrozumiałego dla współczesnego czytelnika.
Sense and Sensibility - Rozważna i romantyczna
Pollyanna - Pollyanna
Peter Pan - Piotruś Pan
A Christmas Carol - Opowieść wigilijna

"Czytamy w oryginale - wielkie powieści 4" może zostać uzupełniona również o dodatkowe pomoce do samodzielnej nauki, dostępne na www.44.pl: angielskie wersje audio (wygodny format mp3) wszystkich adaptacji oraz zeszyty ćwiczeń z kluczem odpowiedzi.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor praca zbiorowa
Wydawca Global Metro Sp. z o.o.
Format 205x125
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 206
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788363035051
Kolekcja Czytamy w oryginale

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.