3DActive

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy materiały do drukarek 3D, dzięki którym wykonają Państwo doskonały wydruk pozbawiony wad. Oferujemy filamenty ABS, które sprawdzają się doskonale do wykonywania prototypów w przemysłach medycznych oraz motoryzacyjnych. Spośród produktów w naszym sklepie dostępne są również wykonane z surowców naturalnych i w pełni biodegradowalne filamenty PLA oraz filamenty PET-G, które doskonale sprawdzają się przy wydruku cienkich elementów. Filament 3D sprzedawany jest na wygodnych w użyciu szpulach o gramaturze materiału 1,1 kg. Zapraszamy do zakupów.

 

ATINA Poland Sp. z o.o. 

NIP: 524-262-44-51 

REGON: 141145893

mail: 3dactive@emag.pl 

tel: (0-22) 390 91 62

 

Zobacz więcej

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Zaczynając od 2018-11-16 zamówienia o wartości wyższej niż 300 PLN będą wysyłane za darmo.
Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 15 PLN.

 • Od 20/11/2018 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew tradycyjny, o wartości wyższej niż 300 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 12 PLN.
 • Od 29/11/2018 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Karta płatnicza, o wartości wyższej niż 300 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 12 PLN.
 • Od 29/11/2018 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew On-line, o wartości wyższej niż 300 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 12 PLN.
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Towar objęty jest gwarancją przez okres 12 miesięcy ( chyba że informacje zamieszczone na aukcji stanowią inaczej )od daty wystawienia paragonu lub faktury VAT. Reklamacja rozpatrywana jest wyłącznie za okazaniem dowodu zakupu po dostarczeniu reklamowanego przedmiotu na swój koszt przez kupującego do siedziby firmy ATINA POLAND sp z o.o.. W przypadku reklamacji należy dokładnie opisać problem i dołączyć go do przesyłki.Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenia towaru do siedziby naszej firmy.

 1. ODSTĄPIENIE OD UMOWY czas na zwrot: 14 dni , adres do zwrotu: Atina Poland, ul. Borecka 10A, 03-034 Warszawa.
 2. Dążąc do zapewnienia Ci jak największej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, jeśli jesteś kupującym - konsumentem, dajemy Ci możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.
 3. Chcąc zwrócić zakupiony produkt, najprościej będzie, jeśli wyślesz do Nas produkt - możesz skorzystać z formularza.
 4. Powinieneś odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony produkt, zwrócimy niezwłocznie (najpóźniej w ciągu 14 dni) wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.
 5. Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.

6. Pamiętaj również, że zgodnie z prawem konsumenckim niektóre produkty nie są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny (możliwością zwrotu). Dotyczy to między innymi następujących produktów: - produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, np. bielizna, szczoteczki do zębów, depilatory, kremy, podkłady itp.; - nagrania dźwiękowe, wizualne jak również gry i programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia; - produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych  jest ATINA Poland Sp. z o.o.

 

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

 

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje ATINA Poland Sp. z o.o.

dane w celu realizacji zamówień