Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Rabarbar staje się piratem coraz bardziej udomowionym - szybko wraca z morskich wypraw do swej żony Barbary i synka Krztynka, zajmuje się domem, chodzi na bale, a jego rodzina powiększa się o córeczkę oraz parę papużek. Jego burzliwe przygody mogą jednak niezmiennie rozśmieszyć czytelnika do łez.

Pirata Rabarbara pochłania życie rodzinne. Pomaga swojej żonie Barbarze w domowych zajęciach, wychowaniu synka Krztynka, a nawet bywa z nią na przyjęciach u burmistrza. Gdy rodzi mu się córeczka Ania, obowiązki rodzinne nie pozostawiają Rabarbarowi wiele czasu na jego ulubione zajęcia, a więc spanie, palenie fajki i jedzenie grochówki. Nie byłby jednak piratem Rabarbarem, gdyby od czasu do czasu nie wyrwał się z domowych pieleszy na piracką wyprawę, pełną barwnych i zabawnych przygód. Doskonała lektura dla całej rodziny!

Wojciech Witkowski, ur. w 1939 roku w Gdyni, dziennikarz, poeta, autor książek dla dorosłych i dla dzieci. Największą sławę przyniosły mu wielokrotnie nagradzane, czytane w radiu oraz przedstawiane w serialu telewizyjnym książki o piracie Rabarbarze.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2009
Autor Wojciech Witkowski
Wydawca Bis
Format 196x204
Rodzaj Dla dzieci
Język polski
Ilość stron 162
Podkategoria Książki dla dzieci
ISBN 9788375511154

Producent:BIS

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.