Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Opis

To jedna z najpopularniejszych polskich komedii co potwierdziła bliska miliona widzów, frekwencja w kinach. Film pokazuje w krzywym zwierciadle perypetie współczesnych bohaterów, pięknych i bogatych, uwikłanych w miłosny wielokąt, kontynuujac tym samym temat walki płci znany wielbicielom "Testosteronu" i "Nie kłam, kochanie".
Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman (Jan Frycz) pod pretekstem udziału w sympozium naukowym chirurgów, postanawia spędzic grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Tymczasem, żona doktora, Maria (Katarzyna Figura), też chciałaby oddać sie weekendowemu szaleństwu - najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot), mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hoteli na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach...
To jednak nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Hoffmana - Jakub Bazyl ( Jacek Borusiński), który zostaje wciągniety w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Kraj pochodzenia Polska
Język Dolby Digital 5.1 polski
Kategoria Komedie
Płeć Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2008

Producent:Edipresse

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.