Deco-Wall

Produkcją dekoracji ściennych zajmujemy się od ponad 5 lat. Od początku naszym głównym założeniem było zadowolenia klienta z naszych produktów. Aby tak było musi składać się na to kilka czynników. Po pierwsze wzory: nietypowe, unikatowe oraz zgodne z najnowszymi trendami. Dlatego ciągle powiększamy bazę naszych produktów, tak aby każdy klient znalazł w naszym sklepie coś odpowiedniego do swojego wnętrza. Po drugie: Wyszukujemy na rynku różne materiały, testujemy i sprawdzamy jakość, a następnie proponujemy Państwu tylko najlepsze produkty markowych firm. Po trzecie najwyższa jakość wykonania: Pracujemy tak aby każde zamówienie wykonane było z jak największą starannością.
W naszej ofercie mamy naklejki ścienne, naklejki na szyby, naklejki wielokolorowe, fototapety, plakaty , szablony malarskie oraz tablice kredowe. Realizujemy zamówienia indywidualne, doradzamy, odpowiadamy chętnie na pytania, jesteśmy otwarci na pomysły klientów. Realizujemy zamówienia indywidualne


Deco-Wall Daria Głowacka
al. Bolesława Krzywoustego 2/38
40-870 Katowice
NIP: 6342484197
796851857
decowall@emag.pl

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

1385 produktów (zobacz wszystkie)
Dom i Ogród
Dekoracje (1385)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Zaczynając od 2018-10-15 zamówienia o wartości wyższej niż 300 PLN będą wysyłane za darmo.
Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 23 PLN.

  • Od 19/12/2018 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Karta płatnicza, o wartości wyższej niż 300 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 16 PLN.
  • Od 19/12/2018 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew On-line, o wartości wyższej niż 300 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 16 PLN.
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Reklamacje
6.1. Reklamacje dotyczące zakupionego towaru:
6.1.1. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta na zasadach określonych w ustawie kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz w innych powszechnie obowiązujących przepisach prawa.
6.1.2. Gdy zakupiony przez Klienta towar jest niezgodny z umową lub posiada wady należy o tym fakcie zawiadomić Sprzedawcę oraz w razie potrzeby dostarczyć reklamowany towar do Sprzedawcy na adres:
Deco-Wall Daria Głowacka
Ul. Kapicy 9, p.103 41-100 Siemianowice śl.
6.1.3. Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na adres decowall@emag.pl W celu przyspieszenia i ułatwienia procesu rozpatrzenia reklamacji zaleca się przesłanie wraz z reklamacją wszelkich dodatkowych informacji takich jak takich jak numer zamówienia, data sprzedaży etc.
6.1.3.1 Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.
6.1.3.2. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny wskazany przez Klienta sposób.
6.1.3.3. Sprzedawca informuje, że w przypadku Produktów objętych także gwarancją uprawnienia z tego tytułu należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej. Gwarancja na sprzedany Produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Klienta z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy w zakresie określonym ustawą kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.)
6.1.4. W celu ułatwienia procedury reklamacji towaru Konsument może skorzystać z formularza reklamacyjnego udostępnionego przez Sprzedawcę.

6.2. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną poprzez Sklep internetowy:
6.2.1. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną za pośrednictwem Sklepu internetowego należy składać na adres mailowy biuro@deco-wall.pl bądź listownie na adres sklepu:
Deco-Wall Daria Głowacka
Ul. Kapicy 9, p.103 41-100 Siemianowice śl.
6.2.2. W celu ułatwienia i przyśpieszenia rozpatrzenia reklamacji zaleca się podanie w wiadomości określonej w pkt. 1 takich informacji jak adres e-mail, rodzaju, datę wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych.
6.2.3. Rozpatrzenie reklamacji związanej z świadczeniem usług drogą elektroniczną następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych.
6.2.4. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Klienta lub w inny podany przez Klienta sposób.

Firma Deco-wall jest producentem dekoracji ścienny produkującym wyroby pod konkretne zamówienie klienta.
Nabywca określa parametry zamówienia wybiera zdjęcie, materiał, wymiar wydruku oraz ewentualnie opcje wykończenia.
3. Zamówiony przez Nabywcę produkt (fototapeta, plakat, naklejka, obraz) jest skonfigurowany na podstawie indywidualnego i szczegółowego zamówienia, dlatego też zgodnie z art. 38 pkt.3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827 z póź. zm.) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość Nabywcy nie przysługuje.

Administratorem danych osobowych jest Deco-Wall Daria Głowacka wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem NIP: 6342484197, Regon: 240714794.
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy Deco-Wall Daria Głowacka w celu realizacji zamówień.