Opis

Depilator Remington IPL6780 i-LIGHT Długotrwałe żarówki - 150 000 impulsów. Skuteczna technologia ProPulse™. Dla kobiet i mężczyzn. 5 ustawień mocy (7-8 J/cm²). Tryby Multi Flash i Single Flash. Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy*. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech zastosowaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami.** Z urządzenia można bez trudu korzystać w domu. Skutecznie zastępuje ono wizyty w salonie kosmetycznym. Funkcja impulsów świetlnych umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia już po 3 zabiegach.* Wystarczyć przeprowadzać zabiegi na danym obszarze ciała co 2 tygodnie. Do wyboru jest pięć ustawień mocy, którą można indywidualnie dostosować do potrzeb własnego ciała i twarzy.
Trwała redukcja owłosienia Trwałe rezultaty już po 3 zastosowaniach**. ** Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia. Nakładka do twarzy Trwała redukcja owłosienia na twarzy i ciele*. * Dotyczy jedynie kobiecych włosów poniżej kości policzkowych.
* Dotyczy tylko kobiecych włosów poniżej kości policzkowych. ** Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia. *** Przeprowadzanie zabiegów w cotygodniowych odstępach

Specyfikacje

Cechy Ogólne

Część ciała Ciało
Rodzaj produktu Depilator IPL
Stosowanie Domowe
Stosowanie Sucha skóra
Przeznaczone do Depilacja
Typ produktu Intensywne światło pulsacyjne
Rodzaj zasilania Sieciowe
Typ pracy Przewodowy
Poziomy prędkości 5
Liczba impulsów IPL 150
Funkcje Masaż System oświetlenia Mod Single Flash Mod Multi Flash Czujnik skóry
Kolor Biały

Producent: Remington

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)image