Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Akalin Profesional Home

12720

W magazynie

Opis

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA Bebe AKALIN - PROFESSIONAL HOME detergent detergentowy dzięki swojej organicznej formule wzbogaconej naturalnymi, niealergicznymi środkami powierzchniowo czynnymi, chroni tkaniny, skórę i otaczające środowisko. Testowany dermatologicznie do użytku. Ludzie, którzy cierpią na atopowe zapalenie skóry po rozpoczęciu używania produktów, zauważyli znaczną poprawę. Nie testowany na zwierzętach. Liquid Baby Clothes Detalent Akalin profesjonalny dom. Zalecany do pralki i ręcznego. Odpowiedni dla białych i kolorowych ubrań. Aby usunąć głębsze plamy, zaleca się umycie ubrania tuż przed praniem. Produkt ten ma niską pianę i jest również skuteczny w niskich temperaturach. Nie zawiera perfum, optyki żarowej, alergenów, barwników, parabenów, enzymów i fosforu. TRYB UŻYCIA Ręcznie wlej 40 ml do 10 litrów zimnej wody lub ciepła, postępując zgodnie z instrukcjami na ubraniach. Pozostawić do zmięknięcia, a następnie spłukać kilka razy zimną wodą.
mycie samochodu zalecane dawkowanie tacę wycieku lub bezpośrednio w koszyku zgodnie z instrukcją na etykiecie przedmiotów.
Dawka dla 4,5 kg prania = 80 ml Twardość wody 20-30 ° F> 30 ° F
Bitu 40 ml 60 ml 100 ml
Brudna środowisku 60 ml 80 ml 120 ml
Bardzo brudne 80 ml 100 ml 140 ml
<20 ° F OSTRZEŻENIE Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza i pokaż etykietę produktu. podrażnienie oczu. Unikać kontaktu. Rozporządzenie 1272/2008 / WE. Pojemnik do recyklingu zgodnie z obowiązującym prawem. DANE TECHNICZNE
Wygląd: klarowna ciecz.
Zapach: lekko amoniaku.
pH 10,3 ± 0,3.
Ciężar właściwy: 1,06 g / ml.
Zawartość suchej masy: 32%. SKŁAD CHEMICZNY Według reg. 648/2004 / EC <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, 5-15% glukonianu sodu, cytrynian sodu, zawierają środek konserwujący (2-fenoksyetanol) nie zawiera fosforu. Ponad 90% środków powierzchniowo czynnych i biodegradowalnego szybko. Wszystkie zawarte w niej substancje organiczne ulegają szybkiej biodegradacji. W celu usunięcia plam na tkaninach syntetycznych zalecamy spróbować ręcznie nanieść produkt za pomocą szczotki, a następnie spłukać OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA
Zmiękczający Bebe Akalin - PROFESSIONAL HOME, dzięki swej formule wzbogacony naturalnych surfaktantów zielone liście ubrania miękkie i aromatyczne, łatwych do żelaza i chroni tkanin, skóry i środowiska. Wstrząśnij przed użyciem. Testowany dermatologicznie do użytku. Nie testowany na zwierzętach. AKALIN profesjonalna opieka domowa dla dzieci. Jest skoncentrowanym produktem o subtelnym i przyjemnym zapachu i nadaje się do normalnego i delikatnego prania, takiego jak wełna i specjalne kolory. Podczas ostatniego płukania zmiękczającego tkaniny Akalin Profesjonalna strona ma na celu miękkie włókna i poprawić planszę. Ma hypoalergiczny zapach, który zapewnia przyjemny zapach każdemu praniu. TRYB UŻYCIA W specjalnej tacy pralki nalej zalecaną dawkę, uważając, aby nie upuścić kropli na suchą odzież. Zalecane dawkowanie:
40 ml = 1/2 filiżanek kawy
Pralka - 40 ml
Pralka załadowana ½-20 ml
Pranie ręczne - 10 l wody Mycie ręczne: Po umyciu i głębokim spłukaniu odzieży, wlać 20 ml produktu na 10 litrów zimnej lub ciepłej wody. Pozostawić do zmięknięcia, a następnie wykonać ostatnie płukanie zimną wodą. UWAGA Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza i pokaż etykietę produktu. podrażnienie oczu. Unikać kontaktu. Rozporządzenie 1272/2008 / WE. Pojemnik do recyklingu, zgodnie z obowiązującymi przepisami. DANE TECHNICZNE Wygląd: opalizujący biały płyn.
Zapach: zapach o hipoalergicznym zapachu kwiatowym.
pH: 3,5 ± 0,3.
Ciężar właściwy: 1,0 g / ml.
Zawartość suchej masy: 8%.
Zawiera ponad 90% szybko i biodegradowalnych środków powierzchniowo czynnych. SKŁAD CHEMICZNY Aqua, cytrynianu sodu, glukonianu sodu, etoksylowany, kwas fatto, alkylglucoside tetrasodowy glutamade dioctan mleko sodu, fenoksyetanolu, kwas cytrynowy. W wersji perfumowanej: Każda substancja, która nie posiada wyżej wymienionych cech, występuje w stężeniu nie większym niż 0,5%.
Nie zawiera substancji sklasyfikowanych jako alergeny.
Nie zawiera fosforu.
Nie zawiera wybielacza optycznego ani niebieskiego. Należy zasadniczo unikać kontaktu między zmiękczaczem tkanin a tkaniną i detergentem, aby utworzyć trudną do usunięcia mieszankę gumową.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Forma Płyn
Typ Automatyczny
Rodzaj prania Uniwersalne
Liczba prań 1
Waga 0 kg
Pojemność 2 l

Polecamy również

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!