Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

972

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Opis

Tygrys szablozębny

Cofamy się w czasie na odcięty od reszty świata kontynent egzotycznych olbrzymów żyjących w lęku przed legendarnym zabójcą - smilodonem. Plejstocen, milion lat temu, Ameryka Południowa, teren dzisiejszego Paragwaju. Obserwujemy grupę tygrysów szablozębnych, których przywódcą jest P ółząb. To stary i doświadczony samiec. Niewiele ówczesnych zwierząt może mu zagrozić. Najniebezpieczniejszym wrogiem jest, jak to często bywa u wielkich drapieżników, drugi smilodon. Jednemu przeciwnikowi być może Półząb dałby radę, niestety, na jego drodze stają dwaj bracia.

Mamuci szlak

Znajdujemy się w najzimniejszym okresie epoki lodowej, kiedy po Ziemi wędrują mamuty i żyją dwie odrębne formy człowieka: neandertalczycy i ludzie rozumni, przez paleontologów uważane za dwa różne gatunki. Plejstocen, 30 tysięcy lat temu, Europa, teren dzisiejszego Morza Północnego. Jesteśmy świadkami długiej wędrówki jednego ze stad mamutów z północy na teren dzisiejszej Belgii, gdzie u podnóża Alp jest zdecydowanie więcej pożywienia i cieplej. Ludzie nie są jeszcze panami naszej planety. Wprawdzie polują na mamuty i jelenie olbrzymie, ale na nich też ktoś poluje...

Wędrówki z dinozaurami to dokumentalna seria telewizyjna BBC z 1999 roku. W roku 2000 wyświetlał ją Discovery Channel. O unikalności i sukcesie serii zdecydowały dopracowane w każdym szczególe animacje komputerowe, które sprawiły, że świat ery mezozoicznej ożył na nowo.

Kolekcja Dinozaury i świat prehistorii to pierwsza publikacja na polskim rynku, która obejmuje wszystkie odcinki oryginalnej serii BBC wydane na DVD.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser: Tim Haines Jasper James
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Język Dolby Digital 2.0 polski
Kategoria Dokumentalne
Płeć Dokumentalne

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD KSIĄŻKA
Rok / data wydania 1999
Czas trwania 2x30

Producent: Edipresse

Opinie ( opinii)


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image