edilandia

Edilandia to firma istniejąca na rynku od 1991r. Zajmujemy się sprzedażą zabawek domowych i ogrodowych. Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem marki MOCHTOYS - czołowego producenta zabawek z tworzyw sztucznych w Europie oraz dystrybutorem wielu znanych polskich i zagranicznych producentów zabawek. Naszymi odbiorcami są instytucje publiczne, hurtownie, dystrybutorzy oraz klienci indywidualni. Naszym priorytetem i nadrzędną wartością jest bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu kontrahentów, ciągle poszerzamy swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży nowe produkty.

 

ediLANDIA - Sklep z zabawkami

ul. Dolna 4, 42-200 Częstochowa

e-mail:  edilandia@emag.pl

tel. 502-777-434Sklep czynny

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

16 produktów
Zabawki
Zabawki kreatywne (4)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 2019-06-06 koszt dostawy wynosi 19 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować mailowo na adres: edilandia@emag.pl lub w formie pisemnej na adres: Sklep z zabawkami edilandia, ul. Dolna 4, 42-202  Częstochowa.

Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar do
Sprzedawcy.

Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną na adres edilandia@emag.pl).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy towar. Zwrotu płatności dokonamy na konto bankowe podane przez Państwa w formularzu dołączonym do towaru.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych  jest edilandia Andrzej Rybak, Ul. Dolna 4, 42-202 Częstochowa, NIP: 5731049911, REGON: 150003746.

 

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

 

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje Andrzej Rybak, Ul. Dolna 4, 42-202 Częstochowa, NIP: 5731049911, REGON: 150003746 dane w celu realizacji zamówień.