Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Lumarko
Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Skuteczna ochrona zmywarki Sól do zmywarek dr.Prakti Professional regularnie stosowana zapewnia właściwe funkcjonowanie zmywarki i długotrwałą ochronę jej mechanizmów przed osadzaniem się kamienia.
Sól do zmywarki ułatwia zmywanie Jedną z funkcji soli do zmywarek jest zmiękczanie wody. W regionach, w których występuje twarda woda, usuwanie zabrudzeń z naczyń jest znacznie trudniejsze. Stosowanie soli do zmywarek pozwala zmniejszyć twardość wody, dzięki czemu zmywanie będzie zdecydowanie skuteczniejsze. Dzięki temu nie będzie potrzeby powtarzania procesu mycia naczyń ani domywania ręcznego pomimo utrudnionych warunków działania środków myjących. Produkt zawiera szlachetną sól z granulkami odpowiedniej wielkości, dzięki czemu całkowicie rozpuszcza się, by zapewnić najlepsze funkcjonowanie zmywarki. Sól do zmywarki dr.Prakti Professional – właściwości: - Zmiękcza wodę,
- Ułatwia zmywanie,
- Chroni zmywarkę przed kamieniem,
- Wydłuża żywotność zmywarki Jak używać soli ochronnej do zmywarek: - Wsyp sól do odpowiedniego pojemnika zgodnie z instrukcją producenta zmywarek. Zwykle taki zbiornik znajduje się na spodzie wewnątrz zmywarki.
- Uzupełnij sól, gdy tylko zmywarka wskaże jej niedobór. Jeśli zmywarka nie posiada wskaźnika braku soli, sprawdzaj jej poziom regularnie i uzupełniaj jej poziom –
najlepiej raz w tygodniu. UWAGA!
Nigdy nie stosuj zwykłej soli kuchennej zamiast soli ochronnej do zmywarek. Sól kuchenna nie posiada właściwości potrzebnych do zapewnienia zmywarce właściwego funkcjonowania. Użycie soli kuchennej może prowadzić do szybszego zużycia się komponentów zmywarki, a nawet ich trwałego uszkodzenia!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Forma Proszek
Typ Automatyczny
Pojemność 0 l
Waga 1.5 kg

Producent: dr. Prakti

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!