Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Quadrocopter najnowszej generacji - Zoopa Q155 roonin Multicopter Zoopa Q155 roonin może być obsługiwany na trzech poziomach lotu (dla szybkości i zręczności), posiada oryginalny i przykuwający uwagę design a jego prosta obsługa pozwala na obsługę urządzenia zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach.
Idealny dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają przygodę z multicopterami. W trybie dla zaawansowanych urządzenie pozwala na wiele zaawansowanych manewrów bez elektronicznych ograniczeń, w tym koziołki i pętle. Dzięki kompaktowej, lekkiej konstrukcji, Zoopa Q155 roonin jest wyjątkowo wszechstronny i może swobodnie latać nawet w niewielkich pomieszczeniach.
W pełni zintegrowane zabezpieczenie wirnika oferuje najlepszą ochronę, pozwalając na kontynuację lotu nawet po lekkim zetknięciu ze ścianą. Z multicopterem Zoopa Q155 roonin zawsze jesteś z przodu! Atrakcyjny design doskonale sprawdza się również w orientacji – przednie śmigła w pomarańczowym kolorze, w bardzo prosty sposób pomagają nam dostrzec przód urządzenia nawet z dalekiej odległości. Funkcje Zoopa Q155 roonin: funkcja obrotów o 360 ° (fikołki) technologia radiowa 2,4 GHz akumulator 350mAh LiPo Battery (1S)

Specyfikacje

Dron

Rodzaj produktu Dron
Maksymalny zasięg działania 60 m
Rodzaj akumulatora Li-Polymer 350 mAh

Pozostałe parametry

Wymiary (mm) 135 x 145 x 25 mm
Waga 33 g
Kolor Czarny Pomarańczowy
Zawartość opakowania Multicopter Zoopa Q155 Kontroler 2.4 GHz 1 x Akumulator 350 mAh Ładowarka USB Wymienne noże do wirnika Instrukcja

Producent:ZOOPA

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.