Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele

Pojemność (GB)

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Dysk SSD PNY SSD CS900. Pracuj szybciej i wydajniej. Pojemność pamięci SSD: 240 GB. Uruchom system już w ułamku sekundy razem z nowoczesnym dyskiem SSD od PNY. Prędkości odczytu do 515 MB/s. Wysokie klasy pamięć flash typu 3D NAND. Dysk na którym możesz polegać

Chcesz usprawnić swój komputer, aby przyspieszyć najbardziej wymagające gry? Dysk SSD PNY SSD CS900 jest doskonałym wyborem. Tysiące godzin testów poprawności oraz testów jakości sprawiają, że dysk jest niezawodnym, szybkim oraz wydajnym urządzeniem. Dzięki niemu możesz cieszyć się niezwykle szybkim działaniem swojego komputera i uruchomić system w ułamku sekundy, jak również załadować wszystkie niezbędne pliki i przyspieszyć najbardziej wymagające aplikację. Ponadto, możesz cieszyć się chłodniejszym, bardziej cichym komputerem, lub wydłużać żywotność baterii swojego laptopa. Co więcej, pamięć 3D NAND pozwala osiągnąć doskonałe osiągi, której oczekuje każdy gracz, który ceni sobie wysoką jakość. Co więcej, do zestawu dołączone jest oprogramowanie do migracji Acronis w celu łatwego klonowania systemu operacyjnego i plików.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Format dysku 2.5 inch
Pojemność (GB) 240
Interfejs SATA
Szybkość odczytu (MB/s) 515
Szybkość zapisu (MB/s) 490
Szybkość transferu SATA (MB/s) 600
Typ pamięci Micron 3D NAND

Producent: PNY

Opinie


5

jedna opinia


Profil anonimowy

02 sty 2019

Opinia o opcji 240

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

To moj drugi dysk firmy PNY. Poprzednio kupilem 240 gb Optima. Oba dyski sprawuja sie bardzo dobrze. System startuje natychmiast. Zauwazylem, nawet poprawe w pracy karty sieciowej. Teraz laczy sie od razu po wyjsciu z uspienia. Przy zwyklym dysku trwalo to 1-2 minuty. Polecam.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.