Sprzedaje i dostarcza: Sferis

Pojemność

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Dyski WD Red zostały specjalnie zaprojektowane i poddane testom zgodności w wymagających środowiskach pracy ciągłej 24x7, odpowiadającym systemom NAS w domach i małych biurach. Model WD20EFRX to wewnętrzny, 3.5-calowy dysk twardy o pojemności 2 TB, wykorzystujący interfejs SATA III (6 Gb/s). Wyposażony 64 MB pamięci podręcznej. Poziom hałasu pracy dysku wynosi jedynie 24 dB. Wykorzystuje technologię IntelliPower oraz NASware. Właściwy wybór! Żaden inny dysk twardy nie został zaprojektowany specjalnie dla systemów NAS stosowanych w domach i małych biurach. Kompatybilność z systemami NAS. NASware– zaawansowana technologia firmware wbudowana w każdy dysk twardy WD Red umożliwia bezproblemową integrację, dobrą ochronę danych i optymalną wydajność systemów pracujących w środowisku NAS i RAID. Sekret tkwi w technologii. Nasza wyjątkowa technologia NASware, sprawia, że dyski WD Red doskonale radzą sobie wymagających małych systemach NAS. Sprawność energetyczna. Obniż koszty rachunków elektrycznych i emisję dwutlenku węgla stosując dyski twarde WD Red. Innowacyjna technologia zmniejsza zużycie energii i obniża temperaturę roboczą, co pozwala uzyskać bardziej niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla środowisk NAS o ciągłej dostępności 24x7. Podwyższona niezawodność. Twój system NAS jest zawsze dostępny, zastosowanie dysków twardych o wysokiej niezawodności ma tu kluczowe znaczenie. Uzyskując o 35% lepszy wskaźnik MTBF w porównaniu ze standardowymi dyskami twardymi, WD Red został tak zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić bardziej niezawodne i wydajne rozwiązanie. Oszczędność energii i pieniędzy. Niskie zużycie energii jest korzystne zarówno dla systemu NAS, jak i dla kieszeni klienta. 3D Active Balance Plus. Nasza udoskonalona technologia dwupłaszczyznowej kontroli wyważenia znacznie poprawia całkowitą wydajność i niezawodność dysku. Niewłaściwie wyważone dyski twarde mogą wytwarzać nadmierne drgania i hałas w systemach wielodyskowych, mogą mieć krótszy czas eksploatacji i cechować się spadkiem wydajności w trakcie eksploatacji.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Pojemność 2 TB
Bufor 64 MB
Interfejs SATA III
Szybkość transmisji SATA 600 Mbps
Wymiary (szer x gł x wys) 101.6 x 147 x 26.1 mm
Waga 635 g

Producent: WD

Opinie


4.78

80 opinii


konto nieaktywne

28 Mar 2013

Opinia o opcji 2 TB

Dysk bardzo solidny i szybki w przedziale 2TB nie jest to najtańszy dysk ale uważam że kupując 2TB trzeba stawiać na jakość a nie na cene przeskanowałem cały dysk w poszukiwaniu błędów i nie ma żadnych oczywiście nie dostaniemy równiutko 2TB w windows 7 64bit wykrywa mi 1TB 818GB porobiłem dość duże partycje 195GB 709GB i 886GB ale nie mam zamiaru się rozdrabniać.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

25 wrz 2013

Opinia o opcji 1 TB

Dysk WD Red WD10EFRX (1TB 64MB SATA/600)

Dysk jest jedynym dyskiem w moim komputerze czyli mam na nim wszystkie dane gry oraz system. Dysk jest niewyobrażalnie cichy poprzednio dysk był najgłośniejszy a teraz jest jednym z najcichszych :) Wentylator od kina domowego go przebija :p dysk jest idealny do NASów lecz jako podstawowy dysk również spisuje się wyśmienicie :)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

16 gru 2013

Opinia o opcji 3 TB

Dysk WD Red WD30EFRX (3TB 64MB SATA/600)

Dysk spełnił moje oczekiwania z małym ale znaczącym ale. WD RED reklamowany jest jako dysk który nie parkuje głowicy. Z tego też powodu go zakupiłem. Niestety trafił mnie się egzemplarz z włączonym parkowaniem co 8 sekund!. W ten oto sposób można bardzo szybko dysk wykończyć. Rozwiązaniem okazał się program od WD o nazwie WdIdle dzięki któremu wyłączyłem całkowicie parkowanie głowicy. Nie wiem dla czego producent zapomniał to wykonać. Musiałem sam o to zadbać co nie powinno mieć miejsca. Jeśli ktoś nie jest obeznany w tych sprawach może się ździwić jak szybko padnie mu dysk (oczywiście przypadki losowe). Niemniej jednak jestem teraz z tego dysku bardzo zadowolony. Nie wiem jak z jego niezawodnością ponieważ posiadam go zbyt krótko ale jestem na dzień dzisiejszy z niego zadowolony. Polecam ten produkt.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

08 lis 2013

Opinia o opcji 1 TB

Dysk WD Red WD10EFRX (1TB 64MB SATA/600)

Kupiłem dwie sztuki i działają bez problemu w serwerze plików.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

05 Maj 2013

Opinia o opcji 3 TB

Dysk WD Red WD30EFRX (3TB 64MB SATA/600)

Podłączyłem dysk twardy utworzyły się 2 partycje razem 27TB i wtedy pomyślałem że lipa nie darady inaczej.W panelu sterowania odnalazłem zarządzanie dyskiem zmieniłem MASTER BOOT RECORD na GUID Partition Table co dało pojemność 29 TB oczywiście od razu mi lepiej dużo danych utrzymam na jednej partycji.POLECAM!!!

Dodaj komentarz

Profil anonimowy 12 lut 2016

Co ty piszesz za bzdury? Jakie 27TB?

Profil anonimowy

09 lis 2013

Opinia o opcji 2 TB

Dysk WD Red WD20EFRX (2TB 64MB SATA/600)

Polecam te dyski do budowy domowego NASa. Nie wypadają z RAID jak to ma miejsce np przy dyskach WD Green. Dyski przetestowane w konfiguracji RAID1 oraz RAID5 w systemie operacyjnym linux. Aktualnie najgłośniejszym elementem komputera jest 12cm wiatrak :) Polecam

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

03 gru 2012

Opinia o opcji 3 TB

WD Red WD30EFRX (3TB 64MB SATA/600)

Dysk cichy szybki i wydajny. Testuje go od 06.09.2012 wiec nie mogę nic powiedzieć o jego awaryjności ale jak na razie jest wszystko ok.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

09 sie 2013

Opinia o opcji 1 TB

Dysk WD Red WD10EFRX (1TB 64MB SATA/600)

Dysk optymalny do pracy serwerowej w macierzy dyskowej RAID.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

13 paź 2013

Opinia o opcji 1 TB

Dysk WD Red WD10EFRX (1TB 64MB SATA/600)

Dysk który spełnia moje oczekiwania podłączony w kieszeni do TV jako magazyn danych i dysk PVR.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

14 paź 2013

Opinia o opcji 1 TB

Dysk WD Red WD10EFRX (1TB 64MB SATA/600)

Świetny dysk na magazyn danych. Niska temperatura cicha praca i szybki transfer. Polecam

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


allbigben

31 lip 2015

Profil anonimowy

01 Mar 2019

1. Raczej nie, mają trzy lata gwarancji
2. Nie. To sa dyski do NAS, mają mniejszą prędkość obrotową 5400 za kast 7200, niższe transfery i są przeznaczone do pracy ciągłej, gorzej zniosą wilokrotne właczania i wyłączanie. Do dektopa WD Blue, WD Black

Zobacz więcej

image

Rozwiń swój biznes!