Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

SanDisk Connect Wireless Media Drive

Jednoczesne odtwarzanie strumieniowe wielu filmów w rozdzielczości HD bez podłączenia z Internetem

Bezprzewodowy napęd SanDisk Connect™ Wireless Media Drive stanowi idealne rozwiązanie do użytku z iPadem, iPhonem, iPodem touch, Kindle Fire, urządzeniami opartymi na systemie Android™ oraz wieloma innymi smartfonami, tabletami i laptopami. Pozwala on na łatwe przechowywanie, przenoszenie i przesyłanie naszych ulubionych filmów i nagrań w wysokiej rozdzielczości oraz muzyki1na urządzeniach przenośnych bez użycia kabla lub połączenia z Internetem. Po pełnym naładowaniu napęd ten umożliwia zrelaksowanie się podczas 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania strumieniowego 2, co pozwala na obejrzenie trzech lub czterech filmów jeden po drugim. Wsparcie do pięciu różnych strumieni multimedialnych, pozwala rodzinie i przyjaciołom na oglądanie filmów w rozdzielczości HD3, przeglądanie zdjęć i słuchanie muzyki wtedy, kiedy tylko mają na to ochotę. Dlatego jest to idealne rozwiązanie podczas spotkań przyjaciół, wycieczek rodzinnych i deszczowych dni.

Ciesz się dostępem do swojej zawartości gdziekolwiek się znajdujesz
Bezprzewodowy napęd multimedialny 32GB SanDisk Connect tworzy oddzielną osobistą sieć WiFi®. Pozwala to na dostęp do całej zawartości przechowywanej na napędzie bezprzewodowym lub urządzeniu mobilnym niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Bez potrzeby korzystania z kabli, drogich hotspotów lub połączenia 3G/4G. Przechowywanie i udostępnianie ulubionych multimediów jest proste niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy; wystarczy, że urządzenie zostanie umieszczone w zasięgu sieci bezprzewodowej (50 metrów) utworzonej przez napęd bezprzewodowy. Idealne rozwiązanie, gdy nasza rodzina lub przyjaciele chcą się zrelaksować podczas długiej podróży w samochodzie lub pociągu.

Łatwość użycia
Napęd bezprzewodowy SanDisk Connect Wireless Media Drive umożliwia korzystanie z darmowej aplikacji SanDisk Wireless Media Drive. Aplikacja ta umożliwia zarządzanie zawartością multimedialną w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Jest to równie łatwe jak w przypadku innych urządzeń z WiFi – wystarczy przeglądarka internetowa.

Nielimitowane udostępnianie
Możliwe jest odtwarzanie strumieniowe filmów w wysokiej rozdzielczości, nagrań i muzyki na 8 urządzeniach przenośnych – jednocześnie do 5 różnych filmów w rozdzielczości HD 3 – całkowicie bezprzewodowo. Dodatkowo, aplikacja Wireless Media Drive umożliwia transfer i współdzielenie plików multimedialnych pomiędzy podłączonymi bezprzewodowo urządzeniami.

Pamięć w rozmiarze kieszonkowym
Napęd bezprzewodowy SanDisk Connect Wireless Media Drive został zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości przenoszenia, zapewniając dodatkową pojemność dla urządzeń bez opcji rozszerzenia pamięci. Mimo to produkt ten jest tylko niewiele większy niż karta kredytowa i na tyle mały, że możliwe jest noszenie go w kieszeni.

Rozrywka na cały dzień
Dzięki pojemności, bezprzewodowy napęd 32GB SanDisk Connect Wireless Media Drive zapewnia miejsce na nasze ulubione multimedia. Ale to nie wszystko, gniazdo kart pamięci SDHC™/SDXC™ umożliwia natychmiastowy podgląd i udostępnianie zdjęć bezpośrednio z karty aparatu.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Interfejs USB 2.0
Systemy operacyjne Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows Vista Microsoft Windows XP Mac OS X 10.6
Kolor Czarny

Producent: SanDisk

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.