Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Woda-Zdrowie-Uroda
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

35500

W magazynie

Opis

Antyoksydacyjny, jonizujący i alkalizujący wodę dzbanek Biocera jest sprawdzonym i jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań do uzyskania wody jonizowanej we własnym domu. Dzbanek Biocera różni się znacznie od dostępnych dzbanków filtrójących wodę. Dlaczego filtr dzbanka jonizująco-alkalizującego? Funkcje filtra dzbankowego produkującego wodę alkaliczną są zdecydowanie różne w porównaniu ze standardowymi filtrami stosowanymi do samej filtracji w dzbankach filtrujących.
Zastosowany filtr Biocera w dzbanku ma praktycznie podobny wygląd do najczęściej używanych filtrów dzbankowych, ale w działaniu jest zupełnie inny. W przypadku filtrowania wody z kranu przez zwykły filtr dzbankowy, woda po filtracji ma zwykle dla większości takich dzbanków kwaśny odczyn pH (niektóre dają wodę po filtracji nawet poniżej pH 6 (odczyn kwaśny). Takie filtry są zaprojektowane głównie do filtrowania rozpuszczonych zanieczyszczeń i usuwania twardości wody.
Filtr w dzbanku Biocera nie tylko filtruje wodę, ale przez zastosowanie certyfikowanych minerałów w skłądzie filtra sprawia, że woda przyjmuje alkaliczny odczyn, pH wody po takiej filtracji będzie zwykle wynosić od 8,5 do 9,5 (alkaliczne). Ważną cechą filtra w dzbanku Biocera jest zdolność do zmiany redukcji utleniania (ORP) na ujemne. W wodzie z kranu w Polsce zwykle wynosi ona od 150 do 300 mV (z niewielką zmianą po zwykłej filtracji). Po przejściu wody przez filtr dzbanka Biocera, zwykle zmienia się on pomiędzy -100mV a -200mV i wyżej *ściśle w zależności od jakości wody. Taka zdolność jest bardzo istotną gdyż wg. wielu danych, daje właściwości przeciwutleniające wodzie i wspomaga procesy regeneracji komórek.
Po przejściu wody przez standardowy filtr dzbankowy woda praktycznie nie zmienia potencjału redukcji utleniania (redox). Dzbanek Biocera wytwarza zjonizowaną wodę alkaliczną nie wykorzystując do tego procesu elektrolizy. Woda z tego urządzenia usuwa kwaśne toksyny, powodujące starzenie ciała i różne choroby. Dzięki piciu tej wody dbamy o zdrowie bez konieczności sięgania po drogie i często mało skuteczne suplementy.
*Zastrzeżenie prawne: Produkty, artykuły i inne treści opisane tutaj nie są oferowane do diagnozowania, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub zaburzenia zdrowia. Artykuły/treści na stronie nie zostały poddane zatwierdzeniu przez agencje rządowe. Treści publikowane na serwisie nie mogą być traktowane jako porady lekarskie. W odniesieniu do spraw dotyczących leczenia konieczny jest kontakt z pracownikami służby zdrowia.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Dzbanek filtrujący wodę
Pojemność 1.5 l
Pojemność filtrowania 1.5 l
Sposób filtrowania Jonizacja Zmiękczanie wody
Liczba filtrów 1
Liczba etapów filtracji 1
Usuwane zanieczyszczenia Piasek Rdza Substancje organiczne Bakterie Minerały nieorganiczne
Właściwości Datownik
Materiał Plastik
Zawartość opakowania 1 x Dzbanek filtrujący 2 x Wkład filtrujący
Kolor Biały/Czarny

Producent: Biocera

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image