Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Dziecko wolne od stresu to przełomowa książka oparta na programie stworzonym przez dr Jona Kabat-Zinna, która pomaga dzieciom zmniejszyć stres i radzić sobie w sytuacjach napięć. Teraz również dzieci mogą nauczyć się tego, jak sobie pomóc, stosując znane i sprawdzone od stuleci metody.

Oparte na zabawie i przyjazne dzieciom techniki wzmacniają ich wewnętrzną i zewnętrzną świadomość oraz uwagę, a także umiejętności interpersonalne i emocjonalne, co wpływa pozytywnie na wyniki w szkole i sporcie. W książce znajdziemy narzędzia, dzięki którym dzieci lepiej poradzą sobie ze stresem i przezwyciężą takie problemy jak bezsenność, objadanie się, ADHD, nadmierny perfekcjonizm, niepokój i chroniczny ból.
Dzięki tej książce również dzieci pomiędzy czwartym a osiemnastym rokiem życia będą mogły odnieść rozległe korzyści płynące z treningu uważności, korzystając z dostosowanych do wieku ćwiczeń, piosenek, gier i bajek. Są one owocem ponad dziesięcioletniego doświadczenia Susan Kaiser Greenland w uczeniu dzieci uważnej obecności.
a

Susan Kaiser Greenland, twórczyni wysoko ocenianego programu Inner Kids ("Wewnętrzne dzieci") przy Mindful Awarenes Centre w UCLA i światowej klasy prekursorka uczenia dzieci i nastolatków uważnej obecności.

Dr Jon Kabat-Zinn, emerytowany profesor medycyny, University of Massachussets Medical School, autor książek Letting Everything Become Your Teacher i Gdziekolwiek jesteś, bądź.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Susan Keiser Greenland
Ilość stron 248
ISBN 978-83-7554-342-1
Rozmiar 13,5 x 20,5 cm
Kategoria Psychologia ogólna

Producent:Czarna Owca

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.