Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Wyzwanie dla prawdziwych śmiałków!
Celem gry jest dotarcie na drugą stronę jeziora. W przemyślany sposób należy budować kładki z kamieni i pni drzew, które umożliwią dotarcie do celu. Gracze muszą starać się przewidywać plany przeciwników i odpowiednio na nie reagować. Każdy błąd kończy się mokrą kąpielą w jeziorze.
Gra nawiązuje do jednej z najpopularniejszych polskich serii komiksowych: Kajko i Kokosz. Bohaterowie komiksu znani są już dwóm pokoleniom Polaków. Ich przygody czytane są zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Gracze wcielają się w najdzielniejszych bohaterów komiksu i wyruszają na pełną emocji wyprawę. W grze wystepują: Kokosz, Hegemon, Łamignat, Wojmił, Dziad Borowy i Jarl Bjorn.

Kajko i Kokosz - wyprawa świałków to polska edycja popularnej w Europie gry, znanej w wielu krajach pod nazwą Dragon Delta. Najlepsza Rodzinna Gra Planszowa (Francja, 2001 r.)Najlepsza Gra Planszowa - wyróżnienie (Niemcy, 2001 r.)Zwycięzca Konkursu Twórców Gier (Francja, 2000 r.)Finalista Konkursu Hippodice (Austria, 2000 r.)
Zawartość pudełka:

dwustronna plansza składająca się z 7 elementów, 6 pionków-postaci, 6 kostek (5 czerwonych, 1 czarna), 6 kart postaci (Kajko, Kokosz, Mirał, Jaga, Łamignat, Hegemon), 50 dukatów, 12 żetonów niespodzianek (3 żetony z jednym dukatem, 2 żetony z dwoma dukatami, 1 żeton z zasadzką zbójcerzy, 2 żetony z tarczą, 1 żeton z fujarką, 1 żeton z mieczem, 1 żeton z posiłkiem, 1 żeton z rękawicą siły), instrukcja.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj gry Gry planszowe i karciane Planszowa
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 8+ lat 9 lat 10 lat 11 lat 12 lat 13 lat 14 lat 15+ lat 16 lat i więcej 8 - 11 lat 12+

Producent: Egmont

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image