EMTEokazje

Dzień dobry,
Jesteśmy firmą, w której dbamy o Twoje zadowolenie i satysfakcję z zakupów. Klient jest dla nas osobą a nie przedmiotem i wszystkie starania w obsłudze kierujemy dla zadowolenia klienta z przedmiotu a nie odwrotnie. Dla nas TO zadowolenie jest najważniejsze!

Zapraszamy do zakupów!

 

eMTe Marek Tokarski
ul. Podchorążych 44
60-143 Poznań

E-mail: emteokazje@emag.pl

Tel.: 22 100 20 33

 

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

104 produkty
AGD
Duże AGD kuchenne (1)
Motoryzacja
Elektronika samochodowa, GPS, DVR (1)
Pielęgnacja i eksploatacja (2)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 99.00 PLN wynosi 22.00 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Czas na reklamację z tytułu rękojmi:2 lata (nie dotyczy przedsiębiorców)

Adres do reklamacji:
eMTe Marek Tokarski
ul. Podchorążych 44
60-143 Wrocław

Zasady reklamacji:
Wszystkie nasze produkty maja 2-letnią gwarancję naszych dystrybutorów i producentów. Do sprawnego przebiegu reklamacji w korespondencji mailowej prosimy o opisanie problemu i zdjęcia pokazujące uszkodzenia lub wady. Reagujemy niezwłocznie na Państwa zgłoszenia.

W razie reklamacji prosimy o kontakt pod adresem: emteokazje@emag.pl


W razie problemów z interpretacją polecamy stronę:
http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni
Koszt zwrotu: na własny koszt

Adres do zwrotu:
eMTe Marek Tokarski
ul. Podchorążych 44
60-143 Poznań

Zasady zwrotu:
Każdy oferowany przez nas produkt jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo zarówno w zakresie jakości towarów, jak również przechowywania danych osobowych. Dbamy o wysoką jakość obsługi posprzedażowej podczas trwania gwarancji zakupionych u nas produktów.

Zgodnie z ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014r. poz. 827), w okresie 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny. Prosimy poinformuj nas tylko mailowo na adres sklepemte@gmail.com o chęci rezygnacji. Podając swoje nazwisko i imię, nazwę zwracanego produktu i liczbę sztuk.


Po tym mailu masz kolejne 14 dni na odesłanie do nas produktu na adres:
eMTe Marek Tokarski
60-143 Poznań
ul.Podchorążych 44

Wskazane w ustawie prawo dotyczy tylko sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Powyższe zasady dotyczą tylko konsumentów.

Ważne: Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru. W razie problemów zinterpretacją polecamy stronę: http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych  jest eMTe Marek Tokarski, adres: ul. Podchorążych 44, 60-143 Poznań, NIP: 9720385240, REGON: 634163702.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy: eMTe Marek Tokarski, ul. Podchorążych 44, 60-143 Poznań, NIP: 9720385240, REGON: 634163702 w celu realizacji zamówień.