Equishop

Equirria Sp. z o.o., Aleja Korfantego 105, 40-161 Katowice

Equishop to jeden z największych sklepów jeździeckich oferujących odzież, akcesoria oraz sprzęt jeździecki klasy premium.

equishop@emag.pl

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

23 produkty (zobacz wszystkie)
Sport i Turystyka
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 500.00 PLN wynosi 20.00 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową pod adresem sklepu Equishop, Katowice ul. Aleja Korfantego 105. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć podane na piśmie przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku gdy, reklamacja będzie uzasadniona, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (przykładowo z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

equishop@emag.pl

W Equishop obowiązuje przedłużony termin na odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość. Ustawowy termin 14 dni od daty doręczenia towaru jest przedłużony do 30 dni. Klienci powinni zwracać towar na adres:
Equishop, Aleja Korfantego 105, 40-161 Katowice
equishop@emag.pl
+48 32 782 45 68
W przypadku zwrotu Konsument ponosi koszt nadania przesyłki zwrotnej. Koszty produktu i przesyłki są zwracane za pośrednictwem tej samej metody płatności, którą realizowany był zakup towaru, z zastrzeżeniem, że koszt transportu jest równy kwocie najtańszej dostępnej formy dostawy w chwili zakupu.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych Klientów w relacji ze Sprzedawcą jest Equishop prowadzony jest przez Equirria Sp. z o.o. z siedzibą przy alei Korfantego 105, 40-161 Katowice. NIP: 9541960124, Regon: 273420733. Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Katowicach wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000157387, kapitał zakładowy 250 000 zł.
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy w celu realizacji zamówień.