Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Nie takie programowanie straszne…

Większość użytkowników Excela nie zawraca sobie głowy programowaniem w VBA. Twoje zainteresowanie tym tematem zdecydowanie plasuje Cię w elitarnej grupie. Nawet jeśli nie masz najmniejszego pojęcia, o co chodzi w programowaniu, z tym podręcznikiem w mgnieniu oka zwiększysz możliwości najpopularniejszego na świecie arkusza kalkulacyjnego. Ta niezawodna książka jest napisana prostym językiem i zawiera mnóstwo konkretnych informacji. Dzięki nim zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku, poprawisz produktywność i odkryjesz, że praca z Excelem może być ekscytującą przygodą. Spraw, by Excel zatańczył, jak mu zagrasz.

* VBA w akcji — poznaj język VBA i etapy tworzenia programu w Excelu.
* Magiczne makra — automatyzuj częste zadania, personalizuj przyciski, polecenia i funkcje arkusza kalkulacyjnego za pomocą makr VBA.
* Podstawy programowania — wykonuj operacje na komórkach, kontroluj pracę programu, automatyzuj procedury oraz zdarzenia i eliminuj błędy w kodzie.
* Komunikacja z użytkownikiem — odkryj triki i techniki prostego personalizowania okien dialogowych i formularzy użytkownika (UserForm).
* Użyj mocy — wykorzystaj swoje umiejętności, by projektować programy przyjazne dla użytkowników, tworzyć dodatki i nawiązywać interakcję z innymi aplikacjami pakietu Office.

John Walkenbach jest znany wśród swoich fanów jako Mr Spreadsheet. Napisał ponad 60 książek i 300 artykułów poświęconych informatyce, w tym przede wszystkim Excelowi. Stworzył wielokrotnie nagradzany Power Utility Pak oraz kilka innych dodatków do Excela o wszechstronnym zastosowaniu. Walkenbach prowadzi własną stronę internetową pod adresem http://spreadsheetpage.com.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor John Walkenbach
Wydawca Helion
Format 230x170
Rodzaj Informatyka
Język polski
Ilość stron 400
Podkategoria Pakiety biurowe
ISBN 9788324679508
Kolekcja Dla bystrzaków

Producent:HELION

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.