Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

z wp.pl
Świetnie napisana powieść autorstwa pisarza, który w swej twórczości nawiązuje do prozy Turgieniewa, Bunina, Nabokova, Dostojewskiego. Jej akcja rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych, zaś wątki miłosne przeplatają się z wątkami kryminalnymi. Czytelnik od samego początku odnosi wrażenie, iż w powietrzu "wisi jakaś tajemnica". Zostaje ona wyjaśniona na końcu książki i warto na ten moment poczekać.

Jane przyjeżdża do zapomnianego domu w lesie. Pragnie się wyciszyć i lepiej poznać samą siebie. W bibliotece oraz na strychu znajduje wiele książek, których treści w dziwny sposób pasują do tego, czego w życiu doświadczyła. Jak do tej pory najważniejsze było uczucie do Steve'a - poznanego przypadkiem Amerykanina, na co dzień profesora literatury. To on odkrył w niej namiętności i wyzwolił poczucie własnej siły.
Oprócz niego liczyli się jeszcze dwaj mężczyźni - włoski aktor Dino oraz francuski kierowca rajdowy Rene. Dopiero po latach i ku własnemu przerażeniu przyjdzie jej się przekonać, jak wiele łączyło tych panów. Jane przypłaci to ciężką chorobą nerwową.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Anatolij Toss
Wydawca Bellona
Format 200x130
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 554
Podkategoria Literatura kobieca
ISBN 9788311126121
Kolekcja Kobieta 33 i 3/4

Producent:Bellona

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.