Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

9099 (- 67% )

2999

2 sztuki w magazynie

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza BRYKACZE

8990

Opis

Figurka Ready2Robot Double Trouble Battle Pack. Na jakiego Bota trafisz?
Seria kolekcjonerska - zbierzcie je wszystkie! Zabawka niespodzianka - przygoda rozpocznie się jeszcze przed otworzeniem opakowania! MGA Entertainment - gwarant niezapomnianych chwil!
„Buduj, miksuj, dopasowuj!”

Ready2Robot jest kolekcjonerską linią dla dzielnych chłopców - takich jak Twój malec. Dzięki niej będzie on mógł budować jedyne w swoim rodzaju Boty… I walczyć nimi z innymi przeciwnikami na obszarze Fightanium Arena. Niech odblokowuje kolejne, różnobarwne Boty! Niech stacza kolejne, slime’owe bitwy… Niech zdobędzie tytuł mistrza! To jego czas - to Wasz czas!

Bot - niespodzianka

Zabawa Ready2Robot Double Trouble Battle Pack rozpocznie się zanim jeszcze Twoja pociecha otworzy barwne opakowanie! W końcu… Nie wiecie, na jakiego Bota traficie. Cóż Twój chłopiec znalazł w kolorowym kartoniku? To Bot, którego macie już w swojej kolekcji? A może tego właśnie Wam brakowało? Zajrzyjcie również do kapsuły, odnajdźcie niespodzianki! To będzie niesamowita przeprawa!

Twoja misja… Misją firmy

Nadrzędnym celem MGA Entertainment jest kreowanie innowacyjnych zabawek dla wszystkich, absolutnie wszystkich, dzieci - z każdego zakątka świata. Pozwól, by ich produkty stały się częścią dzieciństwa Twojego chłopca! To będą niezapomniane chwile!

Zawartość opakowania: Bot Pilot Tank Pilot-niespodzianka Kapsuła - niespodzianka (części do zbudowania Robota niespodzianki) Slime 8.5 g - kolor zależy od zestawu Pojemnik do przechowania slime’a 2 pociski Broń do strzelania Przewodnik kolekcjonera Instrukcja *Zdjęcia poglądowe, nie przedstawiają sprzedawanego produktu.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Figurka
Dla kogo Chłopca
Wiek 5 lat +
Rozwijanie umiejętności Umiejętności społeczne Koordynacja ręka-oko Logiczne myślenie Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Wielokolorowy

Producent: Ready2Robot

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image