Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

1046

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Klasyczne, gładkie, rajstopy damskie. Wykonane z przędzy charakteryzującej się wysoką wytrzymałością i elastycznością. Wzmocniona część majteczkowa, a w rozmiarach 3-M i 4-L bawełniany klin. W części palcowej niewidoczne wzmocnienia.
Skład: 87% poliamid, 12% elastan, 1% bawełna. Grubość 20DEN.

Ogólna charakterystyka

Rozmiar 4
Styl Nieformalny Elegancki

Ogólna charakterystyka

Kolor Antracyt
Grubość den 20 DEN
Materiał Bawełna Elastan Poliamid
Nadruk Gładki
Szczegóły: Matowe
Szczegóły materiału 12% elastan 87% Poliamid 1% Bawełna

Producent: Fiore

Polityka dostaw i zwrotów

Zamów dostawę

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 2018-10-19 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew tradycyjny wynosi 16 PLN.
  • Od 2018-10-19 koszt dostawy wynosi 20 PLN.
  • Od 2019-05-08 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew On-line wynosi 16 PLN.
  • Od 2019-05-08 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Karta płatnicza wynosi 16 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odbioru towaru. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowę uważa się za niezawartą.

Warunkiem odstąpienia od umowy jest złożenie do sklepu jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni od dnia odbioru rzeczy. Forma oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest dowolna, jednak sugerujemy zawarcie oświadczenia na trwałym nośniku (np. w formie pisemnej).

W przypadku zwrotu Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
Prosimy zwrócić uwagę, aby zwracany towar nie odbiegał od stanu pierwotnego: nie nosił uszkodzeń, był czysty i pozbawiony obcych zapachów (np. kremy, perfumy), kompletny (z metkami, kartonikami i innymi elementami dołączonymi do artykułu). Towar intymny najlepiej przymierzać na własną bieliznę i czyste ciało.

Przy odstępowaniu od umowy prosimy o załączenie dowód zakupu danego towaru w sklepie misterna. Takim dokumentem może być np. oryginał paragonu fiskalnego, którego odesłanie ułatwi rozliczenie zwrotu.

Prawu do odstąpienia od umowy nie podlega:
- rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
- rzecz, która po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostaje nierozłącznie połączona z innymi rzeczami
- rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu: artykuły pończosznicze, nakładki na brodawki i biustonosze silikonowe
- usługa pakowania ozdobnego

Zwracaną bieliznę prosimy odsyłać w sztywnym opakowaniu zabezpieczającym towar przed działaniem czynników zewnętrznych (w tym zgnieceniu). Prosimy nie pakować bielizny w koperty bąbelkowe - towary zapakowane w ten sposób często ulegają trwałemu uszkodzeniu w czasie transportu.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupów i odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy od której odstąpił we własnym zakresie.

Pocztowy adres zwrotny:
Del Finio
przegródka pocztowa 1
15-168 Białystok 23

O fakcie dokonywania zwrotu prosimy powiadomić obsługę sklepu e-mailem: misterna@emag.pl

Warto mieć na uwadze, że dobrze zabezpieczona przesyłka i spełnienie na wstępie wszelkich formalności znacząco ułatwia prowadzenie sprawy, dając pewność sprawnego przebiegu procedury zwrotu.

Zwrot należnych świadczeń wobec Konsumenta wykonany zostaje w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, z możliwością wstrzymania do chwili otrzymania towaru zwrotnego lub dostarczenia dowodu odesłania (w zależności od kolejności zdarzenia).

Zwrot pieniędzy wykonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu jaki został użyty do opłacenia zakupów. Na życzenie Konsumenta zwrot należności może być wykonany w inny sposób, który to nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami: np. przelewem na konto.
Zwrot za zamówienia opłacone za pośrednictwem serwisów PayU lub PayPal może być wykonany poprzez anulowanie transakcji, a wtedy powrót pieniędzy następuje na środek płatniczy, z którego pierwotnie opłacane było zamówienie.

UWAGA! Sklep nie przyjmuje nieumówionych przesyłek pobraniowych.

W przypadku nieuzasadnionego zwrotu (np. przekroczenia terminów, zwrotu wykonanego przez Klienta nie będącego Konsumentem), towar zostanie zwrócony na koszt Klienta.


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.