Opinie klientów:

Oferta: Sport-Max OLD

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

FITNESS AUTHORITY Xtreme BCAA 5000 400 g FA Xtreme BCAA 5000 400g Suplement antykataboliczny dostarczający organizmowi aminokwasy rozgałęzione BCAA: L-Walinę, L-Leucynę i L-Izoleucynę. Xtreme BCAA 5000 Fitness Authority w proszku to odżywka aminokwasowa zawierająca czyste bcaa bez jakichkolwiek dodatków. Wysoka zawartość aminokwasów bcaa w porcji sprawia, że suplement Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 doskonale działa zarówno anabolicznie, przyspieszając syntezę białek mięśniowych, jak i antykatabolicznie, chroniąc tkankę mięśniową przed rozpadem.
Dlaczego warto stosować aminokwasy rozgałęzione bcaa w proszku Xtreme BCAA 5000? Zalety aminokwasów bcaa.

Leucyna, izoleucyna i walina to trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych należące do aminokwasów egzogennych, czyli takich których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi otrzymywać je z zewnątrz wraz z pożywieniem. Aminokwasy bcaa stanowią 40% dziennego zapotrzebowania na niezbędne aminokwasy. Zalecane spożycie leucyny wynosi 40 mg/kg masy ciała na dzień, a izoleucyny i waliny waha się w granicach 10-30 mg/kg masy ciała na dzień. Z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb FA Engineered Nutrition stworzyła suplement aminokwasowy oparty na aminokwasach BCAA - produkt Xtreme BCAA 5000 w proszku.

Poziom aminokwasów spada w ciągu dnia w zależności od tego co robimy jak ciężko trenujemy, jaką pracę wykonujemy, jak się odżywiamy. Nieodpowiednia ilość dostarczanych aminokwasów wprowadza organizm w stan kataboliczny. Aby zapobiegać takim zjawiskom należy spożywać suplement diety Fitness Authority. Organizm ciężko trenującego kulturysty potrzebuje wysokich dawek protein nasz produkt dostarczy Ci najważniejszych aminokwasów bez przemęczania trawieniem dużych ilości białek układu trawiennego.

Suplementacja Xtreme BCAA 5000, dostarcza w porcji 5g wolnych aminokwasów. Wolne aminokwasy nie potrzebują już trawienia, a więc odżywka Xtreme BCAA 5000 wchłania się bezpośrednio po spożyciu, przez co szybko i skutecznie dostarcza niezbędne aminokwasy i uzupełnia ich braki w mięśniach. Dzięki szybkiemu działaniu odżywka Xtreme BCAA 5000 od Fitness Authority hamuje katabolizm, tym samym zwiększając przyrost tkanki mięśniowej, a nie jej utratę spowodowaną katabolizmem.

BCAA są bardzo przydatne przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Największym znaczeniem przy odchudzaniu odznacza się Leucyna. Leucyna osłabia apetyt. Badania dowodzą gdy jest odpowiednia podaż leucyny w organizmie mózg nie ma potrzeby informować nas o głodzie. Zalecane dawkowanie: Rozpuścić 1 miarkę (5g) odżywki w 250 ml wody. Spożyć 1/2 porcji przed treningiem i 1/2 bezpośrednio po zakończonym treningu. Skład: Wartości odżywcze 1 porcja
( 5g ) Białko 5g L-leucyna 2500 mg L-izoleucyna 1250 mg L-walina 1250 mg

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj Suplementu Odżywki dla sportowców
Rodzaj produktu Aminokwasy
Postać Proszek
Ilość 400 g

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.