Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Sport-Max
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

1750 (- 16% )

1458

W magazynie

Opis

FORMOTIVA Caffeine 60 kaps FORMOTIVA Caffeine 60 kaps FORMOTVIA CAFFEINE CAPSULES to skoncentrowane źródło najwyższej jakości kofeiny bezwodnej, która wspiera organizm w okresie zwiększonej aktywności fizycznej i psychicznej. Zawarta w produkcie kofeina wspomaga koncentrację, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i senności, a także poprzez swoje właściwości energetyzujące wspomaga pobudzenie organizmu i jego możliwości wysiłkowe.

Kofeina to alkaloid, który ma możliwości stymulowania centralnego układu nerwowego. Jest to ekstrakt takich roślin jak kawa, herbata, yerba mate, guarana, koka i innych. Kofeina w kulturystyce jest stosowana, ponieważ posiada zdolności blokowania receptorów adenozyny, stymulowania wydzielania adrenaliny, zwiększania wrażliwości na wapń i hamowania enzymu fosfodiesterazy.

Kofeina wykazuje fenomenalny efekt podczas spalania tkanki tłuszczowej w trakcie treningów aerobowych. Na przykład, człowiek ważący 77 kg spali mniej więcej 800 kalorii w ciągu godzinnego biegu ze średnią intensywnością i około połowa zostanie spalona dzięki utlenianiu tłuszczy. Jeżeli dodatkowo przyjmie kofeinę, to poziom utleniania zwiększy się o 50%, co spowoduje spalenie dodatkowych 200 kalorii tłuszczu. Oznacz to, że zostanie spalonych 600 kalorii w godzinę w wyniku utleniania tłuszczy i 200 kalorii w wyniku rozpadu cukru. Skład produktu: Substancje aktywne1 kapsułka2 kapsułki kofeina 200 mg 400 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka 1–2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. *Informacje o alergenach udzielamy telefonicznie lub drogą mailową. Suplement diety zawierający kofeinę. Wspiera koncentrację, a także dzięki pobudzeniu organizmu, pozwala na znacznie intensywniejsze treningi.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla Mężczyzn
Sport Kulturystyka
Aromat Bez smaku
Rekomendowanty dla W czasie treningu
Główne składniki Kofeina
Atrybuty Naturalny

Wymiary

Waga 300 g

Producent: Formotiva

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!