Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Darmowe raty 0%

1.49999

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Fotel Gamingowy SPC Gear SR700 SPC Gear SR700 to najnowsza seria foteli wprowadzona przez markę SPC Gear na rynek, która została stworzona by poprawić ergonomię i komfort podczas intensywnej rozrywki. Seria SR700 to fotele większe i szersze niż serie o oznaczeniach SR500 oraz SR300. „Siedemsetki” stworzone zostały dla osób o potężniejszej budowie ciała, wyższych oraz tęższych. Te wyspecjalizowane meble dla graczy dzięki budowie z najlepszych materiałów i wytrzymałych elementów przystosowane są dla osób ważących do 150 kg, które mogą mieć nawet 195 cm wzrostu, by móc dopasować fotel do siebie zgodnie z zasadami ergonomii.
Jeszcze wyższe niż do tej pory oparcie pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą, a cała konstrukcja fotela składa się ze stalowej ramy, która zarówno w oparciu jak i siedzisku, otulona jest szczelnie wypełnieniem z zimnej pianki, które zachowuje odpowiednie właściwości nawet po długim czasie użytkowania i jednocześnie zastępuje nietrwałą i twardą deskę.
Fotel SPC Gear SR700 wyposażony został w mechanizm MULTILOCK umożliwiający bujanie z funkcją blokady w jednej z pięciu pozycji oraz podłokietniki typu 4D pozwalające na regulację w czterech płaszczyznach. Model ze skóry ekologicznej ma również całą centralną część fotela pokrytą skórą naszpikowaną otworami, które poprawiają wentylację, szczególnie w ciepłe dni.
Fotele z serii SR700 mają fabrycznie dołączony komplet poduszek: górną, dla szyjnego odcinka kręgosłupa oraz dolną, dla lędźwi. Ta pierwsza poduszka została przeprojektowana i ma jeszcze lepszą ergonomię, a więc zapewnia wygodne oraz zdrowe ułożenie szyjnego odcinka kręgosłupa.
Cechy modelu SR700/F: Kubełkowy design, ergonomiczny kształt. Stalowa konstrukcja (szkielet). Siedzisko i oparcie: wypełniene z zimnej pianki (nie odkształca się po czasie). Wytrzymała skóra ekologiczna w SR700. Wysokiej jakości materiał tapicerski w SR700F. W wersji ze skórą ekologiczną również obicie z otworami, które pomagają w odprowadzaniu ciepła. Możliwość odchylenia oparcia do 170°. Mechanizm MULTILOCK – możliwość bujania z opcją blokady w jednym z pięciu pozycji. Podłokietniki 4D – sterowanie góra/dół, przesuwanie w lewo/prawo, przesuwanie przód/tył oraz rotowanie w lewo/prawo. Dwie poduszki w zestawie (pod odcinek szyjny i lędźwiowy). Wzmocniona aluminiowa podstawa. Regulacja wysokości siedziska – podnośnik klasy 4 (do 150 kg). Miękkie kółka, które nie rysują podłogi.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Platforma Uniwersalne
Materiał Metal Skóra syntetyczna
Materiał obudowy Aluminum
Cechy wyróżniające Odchylane
Kolor Czerwony
Waga 28 kg
Długość 560 mm
Głębokość 550 mm
Waga maksymalna 150 kg
Wysokość oparcia 91 cm
Regulacja wysokości Tak

Producent: SPC Gear

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (2 pytania)


anonymous

05 lis 2017

Bartek z emagu

07 lis 2017

Witam,

Materiał poszycia to skóra ekologiczna.

Pozdrawiam.

anonymous

23 lis 2017

Witam,
tak, ale ten model jest strasznie nie udany,
nie polecam.

Zobacz więcej

image