Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: SYSTEMBANK
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

2900

W magazynie

Opis

Obudowa / pokrowiec / futerał Sztywny, z zamkiem błyskawicznym i kieszenią elastyczną Do kamer sportowych GoPro HERO 4 SESSION / HERO 5 SESSION
Kolor czarny Sztywny futerał firmy XREC stanowi doskonałą ochronę dla kamer GoPro HERO 4 Session oraz HERO 5 Session.

Futerał został zaprojektowany specjalnie z myślą o kamerach sportowych GoPro HERO 4 Session oraz HERO 5 Session, w związku z czym jest idealnie dopasowany właśnie do tych kamer.

Jego wykonanie jest bardo precyzyjne, a kształt i materiał, z jakiego został wykonany mają na celu zapewnienie idealnej ochronny przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznymi i zabrudzeniami nawet w bardzo trudnych warunkach.

Futerał ciasno przylega bezpośrednio do kamery, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę nie tylko przed zabrudzeniem, ale również uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak np. porysowanie. Doskonale sprawdza się w trudnych sytuacjach, gdzie nie chcemy używać kamery wraz z obudową wodoodporną, a warunki w otoczeniu mogą powodować uszkodzenie lub zabrudzenie kamery. Stanowi również doskonałą alternatywę przechowywania kamery.

Stosując pokrowiec możemy przenosić kamerę niemal wszędzie, przykładowo w kieszeni kurtki lub spodni. Specjalny usztywniony materiał, z jakiego jest wykonany futerał, gwarantuje bezpieczeństwo kamery nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dodatkowo materiał, z jakiego wykonano futerał, pozwala na zwiększenie termoizolacji w niskich temperaturach.

Obudowa wykonana została z wysokiej jakości materiału, co zapewnia jej wysoką trwałość, bardzo dobre dopasowanie do kamer oraz znakomitą estetykę produktu. PRZYKŁAD ZASTOSOWANIA Uwaga! Kamera przedstawiona na powyższych zdjęciach nie jest przedmiotem sprzedaży i pełni jedynie funkcję poglądową. Zalety obudowy:

- obudowa zaprojektowana specjalnie do kamer GoPro HERO 4 Session oraz HERO 5 Session, co gwarantuje jej właściwe dopasowanie,

- znakomita ochrona przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi,

- wbudowany zamek błyskawiczny, pozwalający na szybkie zapinanie i odpinanie futerału,

- wbudowana elastyczna kieszeń wewnątrz futerału, pozwalająca na przechowywanie drobnych akcesoriów takich jak karta pamięci czy ściereczka czyszcząca,

- obudowa zwiększa termoizolację kamery w niskich temperaturach, pozwalając na wydłużenie czasu pracy baterii. Futerał jest w pełni kompatybilne z kamerami sportowymi firmy GoPro HERO 4 Session oraz HERO 5 Session.

Pasuje m.in. do następujących kamer sportowych: GoPro HERO 4 Session oraz HERO 5 Session

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Pokrowiec
Przeznaczone do Kamery wideo sportowe
Kompatybilne marki GoPro
Kompatybilny model HERO4 Hero 5 Black
Ilość komór 2
Cechy kluczowe Odporny na wstrząsy Wodoodporny
Zawartość opakowania 1 x Pokrywa ochronna
Kolor Czarny

Producent: PULUZ

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!