Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Raty PayU

74999 (- 24% )

56900

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Żelazko Braun CareStyle Compact (IS 2043). Najmniejszy generator od marki Braun. Najmniejszy generator pary z podstawką o wielkości kartki A4. Precyzyjna stopa 3D BackGlide wykonana z ultramocnego Eloxalu. Technologia iCare pozwala na automatyczne dobranie ustawień dla wszystkich tkanin. Tryb Eco stworzony do tkanin delikatnych wykorzystuje do 60% mniej energii elektrycznej. Automatyczne wyłączenie. Mniejszy od innych Generator pary marki Braun z serii CareStyle to praktyczne urządzenie, które sprawi, że Twoje ubrania będą zawsze wyglądały idealnie. Compact jest najmniejszym żelazkiem z generatorem od marki Braun. Oznacza to, że nie musisz rezygnować z perfekcyjnie wyprasowanych ubrań, nawet jeśli Twoje mieszkanie nie oferuje dużej przestrzeni. Jest tak mały, że podstawa mieści się na kartce A4.

Żaden kant koszuli czy kieszeń nie są problemem W żelazku CareStyle Compact wykorzystano innowacyjną stopę 3D BackGlide. Jej ścięte brzegi oraz zaokrąglone krawędzie sprawiają, że manewrowanie przy kieszeniach czy guzikach jest prostsze niż dotychczas. Eloxal jest do dwóch razy twardszy niż stal nierdzewna. Zyskujesz, nie tylko większą odporność na zniszczenia, ale i większą lekkość przesuwania po tkaninie.

Sprawdzi się przy każdym materiale Zastosowana technologia iCare zadba z największa precyzją o ochronę Twoich tkanin, gdy będziesz je prasował. Automatycznie zostanie ustawiona jedna temperatura, która jest odpowiednia dla każdej tkaniny, nawet tej najdelikatniejszej. Oszczędzasz w ten sposób czas potrzebny na dobieranie odpowiednich ustawień.

Postaw na eko rozwiązania Jeśli chcesz, aby jedwabny szal czy satynowa koszula wyglądały perfekcyjnie – skorzystaj z trybu Eco. Odpowiada on za ustawienie optymalnej temperatury dla tkanin delikatnych oraz syntetycznych. Ponieważ urządzenie samo je dobiera, umożliwia to oszczędzenie do 60% energii elektrycznej. Koszula będzie bez zagnieceń, a Ty zadbasz o naturalne środowisko!

Pamięta za Ciebie Koniec z zawracaniem się, by sprawdzić czy żelazko zostało wyłączone. Urządzenie wyłączy się samo, gdy zdarzy Ci się o nim zapomnieć. Gdy go nie używasz, system automatycznie odetnie zasilanie po 10 minutach bezczynności. Oszczędzasz w ten sposób energię elektryczną oraz zapewniasz bezpieczeństwo w domu.

Polecamy również

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ produktu Stacja do prasowania
Typ Horyzontalny
Zastosowanie Domowe
Technologia iCare
Funkcje System antywapienny Automatyczne wyłączenie
Zawartość opakowania 1 x Żelazko
Kolor Biały/Niebieski

Specyfikacja techniczna

Moc 2200 W
Rodzaj panelu sterowania Mechaniczny
Ciśnienie maksymalne 5 bar
Pojemność zbiornika z wodą 1.3 l
Materiał stopy Aluminium
Ciągły strumień pary (g/min) 110
Silne uderzenie pary (g/min) 300

Wymiary

Długość przewodu 1.5 m

Producent: Braun

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image