Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Darmowe raty 0%

79900 (- 18% )

64900

1 sztuka w magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Gimbal FeiyuTech Vimble 2. Filmy i zdjęcia w najlepszej jakości. Szybki i prosty montaż - oszczędzisz czas. Łatwo dostępne przyciski sterowania - bez problemu będziesz poruszać się po menu urządzenia. Wyświetlacz OLED - szybko zobaczysz na nim aktualny tryb pracy i zużycie baterii. Pojemny akumulator - będziesz z niego korzystać przez nawet 12 godzin. Wi-Fi - wyzwolisz migawkę jednym przyciskiem. Idealnie odpasowany do Twojego sprzętu Chcesz nagrać wysokiej jakości film? Zamontuj swoją kamerę, aby uzyskać wolne od drgań nagrania i ostre zdjęcia. Montaż jest prosty i szybki, dzięki czemu możesz to zrobić w każdym momencie. Łatwo dostępne przyciski pozwolą na komfortowe poruszanie się po menu urządzenia. Natomiast wyświetlacz OLED pokaże aktualny tryb pracy oraz zużycie baterii.
Sprawdź jego jakość
Wydajny procesor oraz pojemny akumulator pozwala nawet na 12 godzin użytkowania, zaś wbudowana technologia Wi-Fi - na bezprzewodowe sterowanie oraz wyzwalanie migawki za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowana aplikacja Feiyu On umożliwi Ci większą kontrolę funkcji gimbala, w tym zmianę czułości silników lub programowanie przejścia kamery podczas timelapse.
Wybierz tryb pracy Korzystając z gimbala możesz wybierać spośród trzech podstawowych trybów pracy. Pierwszy to panoramiczne nagrywanie, czyli płynne poruszanie się za ruchem operatora na osi "pan". Tryb śledzenia umożliwia nagrywanie ruchu operatora w osi "tilt" i "pan". Natomiast ostatni tryb całkowicie blokuje osie, w związku z czym kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek. Całkowicie zabezpieczony
Bez znaczenia w jakich warunkach nagrywasz film lub robisz zdjęcie. Feiyu Tech to wysokiej jakości sprzęt, odporny na zachlapania. Jego wytrzymała obudowa sprawdzi się nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj akcesorium Stabilizator
Inne 3 tryby pracy

Producent: Feiyutech

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image