Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

29900

wysyłka do 2 dni roboczych

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (1 oferta)

Product image

2 sztuki w magazynie

Sprzedaje i dostarcza MirapolNext

34439

Opis

Gimbal FeiyuTech Vimble 2. Filmy i zdjęcia w najlepszej jakości.
Stabilizacja obrazu dla fimów wolnych od drgań i ostrych zdjęć. Funkcjonalne przyciski umożliwiające łatwe poruszanie się po menu. Trzy tryby pracy umożliwiające nagrywanie nieruchowe lub podążające za operatorem. Idealnie odpasowany do Twojego telefonu Chcesz nagrać wysokiej jakości film? Zamontuj swój telefon, aby uzyskać wolne od drgań nagrania i ostre zdjęcia. Montaż jest prosty i szybki, dzięki czemu możesz to zrobić w każdym momencie. Łatwo dostępne przyciski pozwolą na komfortowe poruszanie się po menu urządzenia. Dodatkowo funkcja ładowanie telefonu sprawi, że nigdy nie zabraknie Ci baterii podczas ciekawych momentów.
Wybierz funkcję dla siebie
Czterokierunkowy joystick umożliwia ustawienie aparatu w pożądanej pozycji. Łatwo dostępny przycisk funkcyjny pomoże Ci szybko przełączyć się pomiędzy trybami pracy. Natomiast popniżej tego przycisku znajduje się przycisk wyszwalający migwkę w telefonie, kótry podłączony jest do gimbala, a to wszytsko za pomocą technologii Bluetooth. Urządzenie ma możliwość wypoziomowania lub stabilizacje pionowego położenia (tryb wertykalny). Automatyczne programowanie zapewnia płynny obrót telefon podczas tworzenia panoram lub filmów poklatkowych. Czytelny wskaźnik LED-owy informuje o poziomie naładowania i rodzaju włączonej funkcji.
Dostosuj tryb pracy Gimbal ofertuje trzy podstawowe tryby pracy. Możesz skorzystać z panoramicznego nagrywania, czyli płynnego poruszania się za ruchem operatora na osi "pan". Natomiast tryb śledzenia umożliwia nagrywanie ruchu operatora w osi "tilt" i "pan". Kolejny tryb całkowicie blokuje osie, dlatego kamera utrzymuje stałe połażenie i kierunek.
Połącz swój telefon
Specjalna aplikacja Vicool umozliwia połączenie ze smartfonami posiadającymi system Android oraz iOS. Dzieki temu mozęsz zdalnie sterować swoim gimbalem, aby uzyskać jeszcze większy komfort współpracy.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj akcesorium Uchwyt
Waga (kg) 0.428
Przeznaczony dla Smartfony o wadze do 210 g i szerokości od 57 do 84 mm
Inne Kolor: Czarny

Producent: Feiyutech

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image