Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

307 (- 31% )

209

W magazynie

Opis

Foremki aluminiowe muffiny i suflety Gosia 12 szt. nie wymagają smarowania tłuszczem jednorazowego użytku w zestawie dwanaście sztuk
Niewymagająca alternatywa Foremki aluminiowe Gosia stanowią lepszą alternatywę dla metalowych i silikonowych form. Nie wymagają smarowania tłuszczem przed pieczeniem, co czyni z nich produkt dedykowany dla konsumentek, które stale poszukują nowych, jak najlepszych rozwiązań. Jednorazowego użytku Foremki aluminiowe Gosia nie wymagają zmywania po pieczeniu ze względu na to, że są jednorazowe. Ich design sprawia, że można śmiało podać wypieki bez przekładania na inne naczynie. Jednak, jeśli zachodzi taka potrzeba, wyjęcie wypieków z foremek jest dziecinnie proste. Produkt jest oryginalnym rozwiązaniem, dzięki któremu użytkownicy mogą sprawnie i sprytnie zadbać o swój dom. W zestawie znajduje się dwanaście form.

Trzydziestoletnie doświadczenie Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Forma
Zawartość opakowania 2 x Foremka
Kształt Okrągły
Materiał Aluminium
Kolor Srebrny
Instrukcja użycia Można myć w zmywarce

Producent: Gosia

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image