Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Opis

Gra Assassins Creed Syndicate PS4 Londyn, Rewolucja przemysłowa uwolnij masy ludzi od biedy i korupcji Oddaje graczon realizm największego i najnowocześniejszego z miast Otwarty świat, dodatkowe wyposażenie wiele nowych możliwości Najnowsza odsłona serii
W okresie Rewolucji Przemysłowej gracz znajduje się w Londynie. To prawdziwa rewolucja wynalazków, które odmieniają życie całych społeczeństw. W tych czasach różnice między bogatymi a biednymi była kolosalna, a poziom życia robotników przypominał prawie niewolnictwo. Tworzyły się gangi składające się z niższych klas, działające w mrokach podziemia i półświatka. Gracz wciela się w postać Jacoba Frye’a, twardego, zbuntowanego przywódcę działającego w ukryciu gangu. Gracz także może być – bliźniaczą siostrą Jacoba, mistrzynię działania w ukryciu. Razem, rodzeństwo stawi wyzwanie rywalom, plutokracji i Templariuszom, a w trakcie swoich przygód spróbują uwolnić uciśnione masy od biedy i korupcji przejmując kontrolę nad Londynem.
Brutalna walka
W najnowocześniejszym mieście serii walka jest teraz bardziej brutalna, gracze staną twarzą w twarz z gangami i będą starali się rozszerzyć swoje wpływy na cały Londyn. Do dyspozycji mają cały arsenał nowych broni, między innymi: kastet, nóż kukri, rewolwer oraz nowa rękawica asasyna. Assassin’s Creed Syndicate zastosowano nowy systemem nawigacji i przemieszczania się w otwartym świecie. Dodatkowe wyposażenie, takie jak miotacz liny, pozwala szybko wspinać się na budynki, przemieszczać się pomiędzy dachami i dokonywać zabójstw z wysokości. Można używać powozy i pociągi podczas pościgu lub ucieczki.

Bądź przywódcą gangu
“Możliwość przewodzenia gangom i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w ogromnym mieście wyróżnia tę grę” powiedział Marc-Alexis Cote, dyrektor kreatywny Ubisoft. “Assassin’s Creed Syndicate tworzono ponad dwa lata i jesteśmy pewni, że przedstawiony przez nas otwarty, żyjący świat zachwyci dotychczasowych fanów serii Assassin’s Creed oraz nowych graczy.”

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma Sony PlayStation
Kompatybilna z PlayStation 4
Typ gry Akcja
Data premiery 23.10.2015
Zalecany wiek 18+
Wersja językowa Polskie napisy
Liczba graczy Single-Player
Zawartość opakowania Assassins Creed Syndicate

Producent:Ubisoft

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.