Opinie klientów:

Sprzedawca: Game Projekt

8499 (- 5% )

7999

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 12 mies.

Opis

Gra Mass Effect: Andromeda PC odpowiednia dla osób od 16. roku życia, czwarta odsłona popularnego cyklu, koncentruje się na eksploracji nowego świata, wchodzeniu w interakcję z zamieszkującymi go istotami. Mass Effect: Andromeda zabierze graczy do galaktyki Andromedy, daleko poza granice Drogi Mlecznej. Tam gracze poprowadzą nas do walki o nowy dom na nieprzyjaznym terytorium, gdzie to MY jesteśmy obcymi. Wciel się w rolę Pioniera, dowódcy oddziału wojskowych odkrywców, dysponującego złożonymi systemami progresji i personalizacji. Odwiedzaj dzikie światy, nawiązuj trwałe związki z nowymi towarzyszami i stawiaj czoło wyzwaniom, o jakich nawet ci się nie śniło. Oto następny rozdział historii ludzkości, w toku którego wybory gracza raz na zawsze zadecydują o przetrwaniu naszego gatunku w galaktyce Andromedy. W miarę poznawania tajemnic Andromedy i przejmowania nadziei ludzkości na własne barki przyjdzie ci zadać sobie pytanie: jak daleko się posuniesz?
Broń i umiejętności Akcja w Mass Effect: Andromeda koncentruje się na płynnej, dynamicznej walce pokazanej z perspektywy trzeciej osoby. W Mass Effect: Andromeda dostępne są cztery kategorie broni palnej: pistolety, strzelby oraz karabiny snajperskie i szturmowe - a także broń biała do walki w zwarciu. Kategorie te umożliwiają zróżnicowanie stylu gry. Broń nie ma ograniczeń klasowych, więc wypróbowanie czegoś nowego jest kwestią zmiany zestawu wyposażenia. Oprócz broni możesz też także korzystać z rozwijanych umiejętności i zdolności. Podobnie jak w wypadku uzbrojenia, nie ma ograniczeń co do wybieranych umiejętności, a każda z trzech głównych kategorii - walka, technologia i biotyka - ma ułatwiać grę w konkretnym stylu.

Mapa Galaktyki Historia Mass Effect: Andromeda rozgrywa się w gromadzie Helejosa, części kosmosu obejmującej kilkadziesiąt układów gwiezdnych. Mapa galaktyki na pokładzie Tempesta pozwala ci nawigować między różnymi układami i obserwować wszystko, co dzieje się poza oknami twojego statku w czasie rzeczywistym. Planety, księżyce, anomalie i statki kosmiczne: wszystkie te obiekty będą widoczne z poziomu Tempesta. Patrząc na mapę dostrzeżesz kilkadziesiąt układów i ponad 100 planet w galaktyce Andromeda, w tym wiele takich, które możesz eksplorować pieszo. To na nich zaczyna się prawdziwa przygoda.

Wciel się w Pioniera Wyznacz własny kurs w nowej, niebezpiecznej galaktyce. Odkryj tajemnice Andromedy, badając bogate obce światy w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości. Uniwersum Mass Effect, które kochasz Poprowadź pierwszych ludzi w Andromedzie na desperacką misję poszukiwania naszego nowego domu. W nowym rozdziale Mass Effect poznasz i zwerbujesz zupełnie nowe, ciekawe postacie wplątane w epicką kosmiczną sagę pełną tajemnic i galaktycznych konfliktów.

Stawaj do boju jak nigdy dotąd Walcz wespół ze swą drużyną Pionierów przeciwko przerażającym wrogom i stworzeniom. Walka stanie się bardziej ekscytująca niż do tej pory dzięki dodatkom, takim jak możliwe do zniszczenia otoczenie, dopalacze skoków pogłębiające pionowy wymiar pola bitwy, a także nowa broń i biotyka. Graj po swojemu Stwórz onieśmielającego bohatera władającego niesamowitą bronią, mocą i technologią. Dzięki znacznie bardziej elastycznemu drzewku progresji umiejętności i broni możesz odtworzyć swój niepowtarzalny styl rozgrywki i stać się niepokonanym.

Gra wieloosobowa Witamy w szeregach sił APEX. W rozgrywce wieloosobowej w Mass Effect: Andromeda jesteś członkiem 4-osobowej drużyny. Dołącz do 3 przyjaciół i staw czoła zagrożeniu tam, gdzie Pionier nie jest w stanie chronić interesów Inicjatywy Andromeda.
Sprawdź swoje umiejętności w zupełnie nowym systemie misji. Wykonuj cele i wyzwania na drodze do najważniejszych lokalizacji, w których odzyskasz istotne dane wywiadowcze i zlikwidujesz wysokich rangą wrogów. Wspólnie zdobywaj doświadczenie i zasoby do personalizacji i ulepszania szerokiej gamy zestawów postaci.
Nie ważne, czy jesteś w domu, czy poza nim: z każdego miejsca możesz dołączyć do nowego, opcjonalnego trybu „Grup uderzeniowych”, umożliwiającego dalsze czynienie postępów pod kątem kampanii jednoosobowej lub wieloosobowego inwentarza.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PC
Kompatybilna z PC
Typ gry RPG
Data premiery 23.03.2017
Typ napędu DVD-ROM
Zalecany wiek 18+
Wersja językowa Polskie napisy
Liczba graczy Single-Player Multi-Player
Zawartość opakowania Mass Effect Andromeda

Producent: Electronic Arts

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4.67 (3 opinie)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

gracz01

05 Maj 2017

Kupione w eMAG

Dobrze

Jestem w tej chwili mniej więcej w połowie gry. Ogólne wrażenie jak na razie, to jest dobrze, ale mogłoby być znacznie lepiej tzn. W porównaniu w Dragon Age Inkwizycja grało mi się dużo przyjemniej.
Plusy:
+ ciekawa fabuła
+ ciekawe postacie
+ dynamiczna walka
+ eksploracja
+ sporo frajdy w trybie dla wielu graczy (praktycznie to samo co Mass Effect 3 + bardziej dynamiczna walka)
+ ładna grafika

Minusy:
- brak poczucia płynności w przebiegu gry w niektórych miejscach tj. Częste ładowanie/animacje poza planetami (unikam chodzenia w niektóre obszary lub chodzę rzadziej, bo nie chce mi się czekać) - powrót na statek? Grrr...
- wiele zadań pobocznych jest płytkich, a niektóre są po prostu męczące (oczywiście są dodatkowe, ale osobiście przywykłem do wykonywania wszystkich w grach Bioware)
- czasami dziwne animacje (ale już znacznie poprawione w stosunku do wersji z dnia premiery)

Maciek (eMAG CX)

18 kwi 2017

Kupione w eMAG

Polecam

Uważajcie, bo wciąga. Jasne, że są niedociągnięcia, że się hate wylał (a to nowość?), ale gra ma potwornie dużo klimatu.

anonymous

31 Mar 2017

Klimat jest, grywalność jest, brać i grać!

Dopiero zacząłem, ale jedno mogę powiedzieć od razu - tona klimatu. Wciągnęło mnie na potęgę. Coś czuję, że spędzimy razem dłuuuugie godziny:)

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

17 Mar 2017

Ela

20 Mar 2017

Pudełkowa

Zobacz więcej

image