Opis

Metal Gear Survive PS4 Spin-off popularnego tytułu Metal Gear Solid V: Phantom Pain Nowy tryb kooperacyjny Rozbudowany system tworzenia przedmiotów Specjalne strefy pokryte toksyczną mgłą kryjące rzadkie materiały Preorderowy bonus: Pakiet Przetrwania
Szkoła przetrwania

Jest rok 1975, ostatnie dni wojny w Wietnamie. Pod pretekstem działań antynuklearnych IAEA, wrogie siły znane jako XOF rozpoczynają niespodziewany atak na bazę najemnika, Big Bossa. Jego żołnierze podejmują desperacką walkę, ale bezskutecznie - Baza Macierzysta upada. Po ewakuacji Big Bossa na niebie otwiera się tunel czasoprzestrzenny i wchłania pozostałości bazy wraz z broniącymi jej oddziałami. Żołnierze zostają przetransportowani do alternatywnej rzeczywistości, gdzie czeka na nich nieprzyjazny świat pełen zainfekowanych niebezpiecznym wirusem istot, zwanych Wędrowcami. Rozpoczyna się walka o przetrwanie, z której nie wszyscy wyjdą zwycięsko.

Na terytorium wroga

Stwórz swoją postać i naucz się, jak przetrwać. Zbieraj zasoby, twórz własną broń, zbuduj bazę i eksploruj nieznane tereny, jednocześnie rozwijając umiejętności surwiwalowe, niezbędne w tym wrogim środowisku. W trybie kooperacyjnym możesz stworzyć zespół składający się z czterech graczy, a następnie infiltrować i bronić terenu przed hordami stworów. Rozmieść fortyfikacje i broń obronną w strategiczny sposób, aby zapewnić sobie przewagę nad wrogami, którzy przez cały czas rosną w siłę. Praca zespołowa i zaradność będą mieć kluczowe znaczenie w dynamicznych misjach.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma Sony PlayStation
Kompatybilna z PlayStation 4
Typ gry Akcja
Podtyp gry Survival
Data premiery: 22.02.2018
Zalecany wiek 16+
Wersja językowa Angielska
Liczba graczy Single-Player Multi-Player

Producent: Konami

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image