Opinie klientów:

Sprzedawca: B-ELEKTRONIK

7600

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Gra Mirror's Edge Catalyst PS4 odpowiednia dla osób powyżej 16. roku życia, nowa odsłona kultowej gry akcji, polska wersja językowa (napisy). Mirror’s Edge, kultowa przygodowa gra akcji, powraca w nowej odsłonie.
Wciel się w Faith, nieustraszonego gońca walczącego o wolność w Mieście Szkła. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się elegancką, nowoczesną metropolią, skrywa w sobie straszliwą tajemnicę. Zbadaj każdy zakątek – od najwyższych, pięknie oświetlonych dachów, po najgłębsze, pogrążone w mroku tunele. Miasto jest ogromne, otwarte, a w samym jego centrum znajduje się Faith. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby, łącz płynne ruchy bohaterki z zaawansowaną mechaniką walki, aby zapanować nad otoczeniem i ujawnić spisek. To Mirror’s Edge nowej generacji, zupełnie nowa jakość w gatunku przygodowych gier akcji.

Pierwszoosobowa akcja Stań twarzą w twarz z przeciwnikami. Połącz dowolność poruszania się z umiejętnościami. Odkryj Miasto Szkła Według spisu ludności z roku 47 w Mieście Szkła mieszka prawie czternaście milionów ludzi. Poznaj takie dzielnice jak Anchor, Centrum czy Panorama. We własnym tempie przemierzaj piękne, nowoczesne miasto i odblokowuj jego kolejne dzielnice. Biegnij, dokąd zechcesz i zbadaj każdy zakątek metropolii – od najwyższych szklanych wieżowców po ukryte podziemne tunele. Poznaj historię Faith Dorastająca na marginesie totalitarnego społeczeństwa Faith znalazła schronienie wśród outsiderów zwanych Gońcami. Poznaj jej korzenie i weź udział w przygodzie, podczas której stawi czoła uciskowi i stanie się katalizatorem wydarzeń, które na zawsze odmienią Miasto Szkła.

Steruj poczynaniami Faith Pęd Nabieraj pędu, by skakać między dachami budynków lub wykonywać stylowe ślizgi w wąskich przestrzeniach. Korzystaj z przesunięcia, które na krótki czas przyśpieszy twój ruch w dowolnym kierunku. W razie nagłej zmiany planów użyj szybkiego obrotu, by podczas dowolnego ruchu wykonać gwałtowny zwrot o 180 lub 90 stopni. Przejścia Osiągaj prędkość maksymalną w krótkim czasie, zjeżdżając po linie. Balansuj na rurach i płynnie się z nich zwieszaj, a następnie ostrożnie, ręka za ręką, prześlizguj się pod przeszkodami. Przemieszczaj się w pionie i poziomie po dowolnej ścianie i korzystaj z elementów otoczenia, by pokonywać przepaście oraz zakręty. Gadżety Faith korzysta z kilku gadżetów, które wspomagają jej umiejętności sprinterskie, znajomość sztuk walki i determinację, sprawiając, że jeszcze skuteczniej się przemieszcza i walczy z uciskiem w Mieście Szkła. Walka Faith nie potrzebuje broni, by pokonywać kolejne wyzwania. Zamiast niej korzysta z elementów otoczenia, pędu i własnych zdolności fizycznych. Dzięki pędowi może zadawać potężne ciosy lub wymykać się przeciwnikom, których nie trzeba eliminować. Ruch jest jej tarczą obronną, a pęd – jej siłą.

Rodzaje ataku Wykonuj podczas przejść potężne ataki całym ciałem, by popychać przeciwników na ściany, na siebie nawzajem i za poręcze. Korzystaj z pędu, by przebijać się przez patrole KrugerSec. Podczas przejść wykonuj serie lekkich ataków, które pomogą ci pogłębić koncentrację i utrzymać prędkość. Wymykaj się przeciwnikom i przesuwaj się za ich plecy, by atakować ich od tyłu. Możesz też wykorzystać moment, gdy są ogłuszeni, i wykonać serię szybkich ciosów, a następnie przesunąć się dalej, by uniknąć kontrataku. Koncentracja Faith jest szybka, lekka i zwinna, ale by przetrwać, musi utrzymać koncentrację i mądrze wykonywać kolejne ruchy. Faith buduje koncentrację, pokonując kolejne przeszkody, a gdy się już skoncentruje, wrogowie nie mogą jej trafić. Niska prędkość ruchu i ataki przeciwników powodują spadek koncentracji. Musisz więc wypracować równowagę między wymykaniem się wrogom i wdawaniem się w bezpośrednie starcia. Poznaj niesamowite osobowości: Faith Connors Pewna siebie Faith Connors to jedna z najbardziej utalentowanych sprinterek w Mieście Szkła. Nie może jednak wiecznie pozostać beztroska. Pewnego dnia będzie musiała się zmierzyć z Konglomeratem i własną przeszłością. Faith jest niezwykle wysportowana i zna na wylot wszystkie dzielnice w Mieście Szkła. To utalentowana wojowniczka. Dzięki znajomości sztuk walki bez problemu może pokonać funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa. Choć sprinterzy mają ambiwalentny stosunek do nowoczesnej technologii, Faith korzysta z kilku gadżetów, które ułatwiają jej poruszanie się po mieście i komunikację z innymi sprinterami. Gabriel Kruger Lepiej nie zadzierać z bezlitosnym szefem KrugerSec. Kruger żywi głęboką pogardę i nienawiść wobec odłączonych od Sieci i członków ruchu oporu, których nieustannie ściga. Ale w sercu Krugera jest też miejsce na poczucie winy po śmierci ukochanej osoby. Noah Kekai Po zamieszkach listopadowych posępny Noah Kekai niespodziewanie dostał pod opiekę dziecko – córkę Martina i Eriki Connorsów. Z czasem wypracował sobie mocną pozycję wśród grup sprinterów. Bardzo kocha Faith i stara się jak najlepiej przygotować ją do życia w okrutnym świecie, w którym słabość bywa zabójcza. Birdman
Birdman był sprinterem w czasach, gdy zajęcie to nie miało jeszcze oficjalnej nazwy. Z początku traktował sprinterstwo jako sport, ale gdy Konglomerat zaczął wprowadzać zmiany w Mieście Szkła, Birdman poczuł się zagrożony i podjął się wykonywania zleceń dla ruchu oporu. Z czasem stał się inspiracją dla wielu ludzi, a w mieście zaczęły się pojawiać grupy sprinterów. Nie porzucił całkowicie życia sprintera, jednak ze względu na wiek woli spędzać czas na przemyśleniach i karmieniu gołębi. Dogen Dogen specjalizuje się w przemycie i obrocie dobrami na czarnym rynku. Ponad wszystko kocha pieniądze i intrygi. Nie interesują go konflikty między frakcjami w mieście – o ile nie dostrzega w nich okazji do zysku. Zawsze wywiązuje się z zobowiązań, ale pozostaje lojalny tylko wobec siebie. Ikar Ambitny, niezależny Ikar dorównuje Faith zarówno pod względem umiejętności, jak i pewności siebie. Prowadzi z nią ciągłą rywalizację o względy Noah i pozycję najlepszego sprintera w mieście. Ikar skrzętnie ukrywa swoją przeszłość – tylko Noah zna jego sekret. Nomad Nomad nie jest sprinterem, ale podobnie jak oni żyje wśród miejskich dachów. Sam wybrał życie poza społeczeństwem. Jako artysta prowadzi z Konglomeratem prywatną wojnę, w której jego bronią są puszki z farbą i poczucie humoru. Od wielu lat przyjaźni się z Faith.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PlayStation
Kompatybilna z PlayStation 4
Typ gry Akcja
Data premiery 09.06.2016
Typ napędu Blu-ray
Zalecany wiek 16+
Wersja językowa Polskie napisy
Liczba graczy Single-Player Multi-Player
Zawartość opakowania Mirror's Edge Catalyst

Producent: Electronic Arts

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

29 lis 2017

Bartek z emagu

01 gru 2017

Witam,

Tak gra jest na płycie.

Zobacz więcej

image