Opis

Gra Pillars of Eternity Xbox One
Klasyczna gra RPG, które czerpie z dziedzictwa Wrót Baldura, Icewind Dale i Planescpae: Torment! Przemierzaj nieodkryte światy w poszukiwaniu swojego przeznaczenia w jednej z najbardziej uznanych gier twórców takich tytułów jak Fallout: New Vegas czy Neverwinter Nights 2. Zanurz się w klasycznej przygodzie, która zapewni kilkadziesiąt godzin wspaniałej zabawy - teraz także na konsoli Xbox One. Przemierzaj lochy i eksploruj niezbadane miejsca. Przeżyj przygodę i wpłyń na losy całego świata. Obejmij przywództwo nad własną drużyną i poprowadź ich w bój, po sławę i pradawne skarby.

Edycja kompletna

W Pillars of Eternity: Complete Edition znajdą się wszystkie opublikowane dotychczas na PC dodatki i rozszerzenia w tym dwie duże historie: The White March: Part I oraz II, które pozwolą na rozwinięcie naszej postaci na niespotykany dotąd poziom oraz zapewnią wiele dodatkowych godzin świetnej zabawy.

Główne cechy gry: Graj przedstawicielem jednej z sześciu ras: ludzi, aumaua, krasnoludów, elfów, boskich oraz orlan. Wykorzystaj pięć głównych umiejętności, aby radzić sobie z każdą sytuacją: Skradanie się, Atletykę, Wiedzę, Mechanikę oraz Przetrwanie. Dogłębne dostosowywanie postaci: Stwórz postać spośród jednej z 11 klas - Barbarzyńcy, Pieśniarza, Enigmatyka, Druida, Wojownika, Mnicha, Paladyna, Kapłana, Łowcy, Łotrzyka i Maga. Wyrzeźb swoją własną historię: Połącz siły z różnymi frakcjami wykorzystując system reputacji, gdzie twoje działania i wybory wywołują daleko idące konsekwencje. Eksploruj bogaty i różnorodny świat: Piękne prerenderowane środowisko związane z wciągającą historią i postaciami ożywiają ten świat. Kilkadziesiąt godzin świetnie opowiedzianej, trzymającej w napięciu historii. Wpływaj na losy świata i swoich towarzyszy, pamiętaj jednak, że każda decyzja ma swoje konsekwencje.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma Microsoft Xbox
Kompatybilna z Xbox One
Typ gry RPG
Typ napędu Blue-Ray
Zalecany wiek 16+
Wersja językowa Polska (kinowa)
Liczba graczy Single-Player
Zawartość opakowania Pillars of Eternity The White March: Part I The White March: Part II

Producent: 505 Games

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image