Opis

Gra Rabbids Invasion na konsolę Xbox 360
Inwazja Królików Inwazja Królików to przebojowy serial animowany dla dzieci, który zyskał wymiar interaktywny dzięki platformom Kinect na Xbox One, Kinect na Xbox 360 oraz PlayStation®4. Dzięki kontrolerom ruchu dzieci mogą przed telewizorem odtwarzać epizody z serialu, współzawodniczyć w trybie wieloosobowym i brać udział w całej gamie śmiesznych aktywności z rodzicami i przyjaciółmi.

Zagraj w 20 odcinków Inwazji Królików Do dyspozycji jest 20 odcinków przebojowego serialu TV. Możesz grać jako aktor, możesz pozostać widzem.
Uśmiej się do łez dzięki jednej z 400 przezabawnych aktywności Baw się używając całego ciała jako kontrolera: Tańcz Taniec Królików, Złap Pozę i wygrywaj punkty. Walcz na jajka, wystrzel Królika w powietrze! Możecie też znajdować ukryte przedmioty i postacie w poszczególnych odcinkach. Króliki dokonają zabawnej inwazji na Twoje mieszkanie. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości Króliki mogą złożyć Ci wizytę osobiście. Tańcz z nimi i wejdź z nimi w interakcję we własnym mieszkaniu. Odblokuj nowe odcinki, kapsuły rozszerzonej rzeczywistości oraz obiekty z serii TV dzięki kumulacji punktów pomiędzy znajomymi.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma Microsoft Xbox
Kompatybilna z Xbox 360
Typ gry Przygodowa
Data premiery 20.11.2014
Typ napędu DVD-ROM
Zalecany wiek 7+
Wersja językowa Angielska
Liczba graczy Single-Player Multi-Player
Zawartość opakowania Rabbids Invasion: The Interactive TV Show

Producent:Ubisoft

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.