Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza Game Projekt
Gwarancja 12 miesiące

10999

Oszczędzasz 10%

9899

Opis

Gra The Sims 4 PC gra odpowiednia dla dzieci od 12 roku podstawowa wersja gry The Sims 4 symulator życia - kieruj Simami, twórz scenariusze
Ciesz się mocą tworzenia oraz kontrolowania ludzi w wirtualnym świecie bez zasad. Daj upust kreatywności, tworząc Simów wyróżniających się wyglądem i osobowościami. Wybierz style, dopasuj fryzury i dobierz aspiracje życiowe. Z łatwością buduj Simom idealne domy dzięki nowemu trybowi budowania bazującemu na pokojach, dobieraj ulubione style mebli i dekoracji. Rozwijaj związki między Simami, odnoś sukcesy zawodowe, kształtuj pełne emocji i wzruszeń najważniejsze chwile ich życia. Zwiedzaj piękne światy pełne unikalnych obszarów, podróżuj do dzielnic, w których możesz odwiedzać lokale i spotykać interesujących Simów. Ciesz się potęgą i wolnością, baw się dobrze i pogrywaj z życiem! Twórz unikalnych Simów Stwórz różnorodnych, unikalnych Simów o wyjątkowym wyglądzie, niesamowitych osobowościach, z zupełnie nowymi emocjami. Wyrzeźb ciało Sima za pomocą nowego, potężnego narzędzia Stwórz Sima, a następnie wybierz fryzurę, styl chodu i ubioru. Daj Simom powód do życia, wybierając cechy i aspiracje, które pozwolą ci kontrolować ich umysły, ciała i serca. Zbuduj idealny dom Z łatwością buduj Simom idealne domy dzięki nowemu trybowi budowania bazującemu na pokojach. Zbuduj dom marzeń przez zaprojektowanie jego planu, wybranie mebli i modyfikowanie otoczenia. Możesz dodać nawet basen albo piwnicę! Eksploruj tętniące życiem światy. Podróżuj między światami, zwiedzaj unikatowe okolice i odkrywaj interesujące miejsca. Twoi Simowie mogą odwiedzać nowe społeczności, aby poszerzać krąg znajomych, spotykać się z przyjaciółmi w parkach, znajdować i zbierać nowe, fajne przedmioty. Pogrywaj z życiem Simów. Kontroluj bogate w emocje i najciekawsze chwile życia swoich Simów – od związków aż po karierę zawodową. Twoje wybory wpływają na każdy element ich życia, od narodzin przez dzieciństwo, aż po dorosłość. Rozwijaj umiejętności Simów i szukaj nowych zainteresowań.


Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PC
Kompatybilna z PC
Typ gry Symulator
Data premiery 04.09.2014
Typ napędu DVD-ROM
Zalecany wiek 12+
Wersja językowa Polskie napisy
Liczba graczy Single-Player
Zawartość opakowania The Sims 4

Producent: Electronic Arts

Opinie (6 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.83 (6 opinii)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

Kinga

23 lut 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobry

Dziecko zajęte godzinami, więc gra ok

anonymous

12 lip 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

anonymous

29 paź 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Kupione w eMAG

Świetnie

Bardzo dobry dodatek. Polecam!:)

anonymous

14 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4 PlayStation 4

Kupione w eMAG

Sims 4

Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka...

anonymous

21 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Dobry

Sam dodatek nudny, mało gameplayu, ale mi się podoba grafika i kocham te animacje! Gra się szybko nudzi, ale dzieciaki będą zachwycone! Kilka godzin dobrej zabawy polecam (6/10 xD)

anonymous

04 lis 2016

Opinia o opcji:

The Sims 4: Spotkajmy się PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobrze

Polecam jak każdy inny dodatek do Sims 4

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

26 lut 2017


image