10299

9999

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 12 mies.

Opis

Gra The Sims 4 Psy i Koty - dodatek PC gra odpowiednia dla dzieci od 12 roku dodatek do gry The Sims 4 symulator życia - kieruj Simami, twórz scenariusze Twórz różnorodne rasy psów i kotów, zmieniaj życie swych Simów dzięki przyjaźni zwierzęcych pupili i dbaj o zdrowie miejscowych zwierzaków jako weterynarz w The Sims™ 4 Psy i koty. Nowe, potężne narzędzie Stwórz Zwierzaka pozwala Ci dostosować wszystkie cechy psów i kotów – od wyjątkowego wyglądu po cechy zachowania. Po raz pierwszy w historii serii możesz też ubierać zwierzaki w wyraziste stroje! Ci wspaniali, wierni towarzysze odmienią życie Twoich Simów na wiele nowych sposobów. Lecz zwierzęce dolegliwości i prowadź własną klinikę weterynaryjną w pięknym nadmorskim świecie, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka mnóstwo nowych atrakcji. Twórz psy i koty.
Za pomocą potężnego narzędzia Stwórz Zwierzaka możesz dopasowywać cechy psów, kotów, szczeniaków i kociąt do preferencji Twoich Simów. Wybieraj podopiecznych spośród wielu różnych ras, dawaj im wyjątkową osobowość i modyfikuj ich wygląd. Dowolnie zmieniaj wzory na ich sierści, by odtworzyć wygląd swoich własnych zwierzaków, powołać do życia wymarzonych pupili lub po prostu zaszaleć z fantazyjnymi kombinacjami. Po raz pierwszy w historii serii możesz również uzupełniać wygląd swych czworonogów za pomocą wyrazistych strojów i akcesoriów. Buduj więź ze zwierzakami. Doświadczaj zwierzęcej przyjaźni i radości, którą futrzaści towarzysze wnoszą do życia Twoich Simów. Psy i koty podążają własnymi ścieżkami i tworzą z Simami wyjątkowe więzi w oparciu o codzienne interakcje. Simowie opiekują się zwierzakami, szkolą je i bawią się z nimi. Podopieczni za to potrafią dokazywać i często zachowują się naprawdę dziwacznie! Zostań weterynarzem i prowadź klinikę. Zbuduj lecznicę weterynaryjną, zatrudnij oddany pracy personel i rozwijaj karierę jako najbardziej obiecujący weterynarz w mieście. Masz całkowitą kontrolę nad działalnością kliniki – od rodzaju świadczonych usług po koszty leczenia. Twoi Simowie mogą diagnozować i leczyć choroby zwierzaków. Pchły i inne drobne przypadłości można zwalczyć za pomocą odpowiednich lekarstw, ale czasem trzeba się uciec do skomplikowanych operacji. Zwiedzaj Brindleton Bay. Odkryj nadmorski krajobraz Brindleton Bay – nowy świat, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka mnóstwo plenerowych atrakcji. Bawcie się w aportowanie w dokach portowych, urządzajcie sobie spacery do latarni morskiej lub odwiedźcie park, by poćwiczyć na torze przeszkód i spotkać się z innymi miłośnikami czworonogów. Miej oczy szeroko otwarte – w okolicy błąkają się bezdomne zwierzaki, którym Twoi Simowie mogą zapewnić kochający dom. WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ OSOBNO) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PC
Kompatybilna z PC
Typ gry Symulator
Data premiery 10.11.2017
Zalecany wiek 12+
Wersja językowa Polska
Liczba graczy Single-Player
Zawartość opakowania The Sims 4: Psy i Koty

Producent: Electronic Arts

Opinie (6 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.83 (6 opinii)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

Kinga

23 lut 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobry

Dziecko zajęte godzinami, więc gra ok

anonymous

12 lip 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

anonymous

29 paź 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Kupione w eMAG

Świetnie

Bardzo dobry dodatek. Polecam!:)

anonymous

14 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4 PlayStation 4

Kupione w eMAG

Sims 4

Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka...

anonymous

21 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Dobry

Sam dodatek nudny, mało gameplayu, ale mi się podoba grafika i kocham te animacje! Gra się szybko nudzi, ale dzieciaki będą zachwycone! Kilka godzin dobrej zabawy polecam (6/10 xD)

anonymous

04 lis 2016

Opinia o opcji:

The Sims 4: Spotkajmy się PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobrze

Polecam jak każdy inny dodatek do Sims 4

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

26 lut 2017


image