9900 (- 9% )

8999

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 12 mies.

Opis

Gra The Sims 4 Witaj w Pracy - dodatek PC gra odpowiednia dla dzieci od 12 roku dodatek do gry The Sims 4 symulator życia - kieruj Simami, twórz scenariusze Kto nie marzył o tym, żeby rządzić w pracy? Pokieruj swoją karierą w pierwszym dodatku The Sims 4: Witaj w pracy! Kontroluj swoich Simów podczas pracy i decyduj, czy będą sumiennie pracować na awans, czy staną się koszmarem dla wszystkich wokół. Ratuj tysiące Simowych istnień jako doktor, nękaj swoich sąsiadów niebezpiecznymi wynalazkami jako naukowiec lub badaj sceny zbrodni i rozwiązuj wielkie sprawy jako nieustraszony detektyw. A jeśli wolisz być własnym szefem, realizuj swoje pomysły i spróbuj zostać rekinem biznesu. Witaj w pracy, w której to Ty rządzisz!
Zostań lekarzem.

Rządź w szpitalu! Prowadź pełne napięcia życie ldoktora na oddziale ratunkowym i spędzaj dnie na ratowaniu innych Simów. Ordynuj leczenie, odbieraj porody i operuj w nagłych przypadkach, starając się cały czas zachować koncentrację.

Zostań detektywem.

Rządź na komisariacie! Odbierz odznakę i zacznij rozwiązywać zagmatwane sprawy jako detektyw. Odkrywaj kolejne tajemnice podczas oględzin miejsc zbrodni, przesłuchiwań Simów i aresztowań złoczyńców i przejdź drogę od posterunkowego do komendanta.

Zostań naukowcem.

Rządź w laboratorium naukowym! Realizuj szalone wytwory swojego analitycznego geniuszu jako naukowiec. Zbieraj wyjątkowe obiekty, twórz z nich diaboliczne wynalazki, jak Sim Ray, i decyduj, czy użyjesz ich w dobrym celu, czy do zatruwania życia innym Simom.

Zostań człowiekiem interesu.

Rządź w interesach! Poprowadź biznes, jaki sobie wymarzysz: piekarnię, butik, galerię sztuki, księgarnię itd. Modyfikuj dowolne aspekty swojej firmy w trybie budowania i zarabiaj coraz więcej simoleonów! Wybieraj produkty do sprzedaży, zarządzaj swoimi kadrami i nawiązuj dobry kontakt z klientami, aby osiągnąć założone przychody.

Nowe ścieżki kariery.

Ratuj Simów w szpitalu, doprowadzaj przestępców przed oblicze sprawiedliwości, szukaj pozaziemskich form życia w laboratorium naukowym lub rozmawiaj z klientami w jednej z wielu swoich firm!

Zdobądź nowe umiejętności.

Rozszerz paletę zdolności swoich Simów, aby umożliwić im tworzenie jeszcze bardziej wyjątkowych przedmiotów w The Sims 4. Rób zdjęcia jak z żurnala lub piecz i dekoruj smakowite słodkości dzięki nowym umiejętnościom fotografii i pieczenia. Prezentuj swoje dzieła w domu lub sprzedawaj je, aby zarobić trochę dodatkowych simoleonów.

Odkryj kosmitów.

Kosmici są wśród nas! Dowiedz się, które Simy pochodzą nie z tego świata i odkryj tajemnicę obcych!

Do uruchomienia wymagana jest gra THE SIMS 4 (sprzedawana oddzielnie) wraz ze wszystkimi dodatkami.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PC
Kompatybilna z PC
Typ gry Symulator
Data premiery 02.04.2015
Typ napędu DVD-ROM
Zalecany wiek 12+
Wersja językowa Polskie napisy
Liczba graczy Single-Player
Zawartość opakowania The Sims 4: Witaj w pracy

Producent: Electronic Arts

Opinie (6 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.83 (6 opinii)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

Kinga

23 lut 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobry

Dziecko zajęte godzinami, więc gra ok

anonymous

12 lip 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

anonymous

29 paź 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Kupione w eMAG

Świetnie

Bardzo dobry dodatek. Polecam!:)

anonymous

14 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4 PlayStation 4

Kupione w eMAG

Sims 4

Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka...

anonymous

21 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Dobry

Sam dodatek nudny, mało gameplayu, ale mi się podoba grafika i kocham te animacje! Gra się szybko nudzi, ale dzieciaki będą zachwycone! Kilka godzin dobrej zabawy polecam (6/10 xD)

anonymous

04 lis 2016

Opinia o opcji:

The Sims 4: Spotkajmy się PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobrze

Polecam jak każdy inny dodatek do Sims 4

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

26 lut 2017


image