13600

Dostawa w ciągu 3 dni

Opis

Gra The Sims™ 4 Zestaw nr 5 dodatków PC gra odpowiednia dla dzieci od 12 roku zawiera 1 pakiet rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów symulator życia - kieruj Simami, twórz scenariusze The Sims™ 4: Być rodzicem Zaszczep w dzieciach Simów takie skłonności jak maniery czy odpowiedzialność dbając o to, aby wyrosły na dobrze wychowanych i empatycznych Simów. Opanuj bunt swojego nastolatka i krnąbrność malucha. Jako dziecko, wykonuj szkolne projekty i rozwijaj zainteresowania.

Zaszczepiaj skłonności w dziecku. Dostępnych jest ich pięć, przy czym każda z nich może mieć pozytywny lub negatywny skutek. Są to: maniery, odpowiedzialność, rozstrzyganie konfliktów, empatia i kontrolowanie emocji. Na rozwijanie skłonności wpływają podejmowane przez młodych Simów decyzje. Pozytywne czynności i pochwały rodziców za dobre zachowanie będą zwiększały ich wartość, natomiast negatywne działania i aprobata tego typu zachowań mogą doprowadzić do ich obniżenia. Nowe umiejętności wychowawcze dla rodziców. Im wyższy poziom umiejętności, tym lepiej rodzice umieją wpłynąć na zachowanie i zaspokojenie potrzeb swojego dziecka. Podejmowane przez rodziców decyzje będą miały wpływ na przyszłość ich dzieci. Każdy wybór kształtuje ich osobowość oraz relacje z członkami rodziny.

The Sims™ 4 Styl Dawnych Lat Czas, żeby Twoi Simowie zasmakowali luksusu z The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria. Ubierz ich w stroje rodem z dawnych lat, wyposaż ich w odpowiednie akcesoria i nałóż makijaż z pomocą toaletki. Ozdób ich domostwo wymyślnymi meblami oraz dodatkami i zatrudnij służbę, która spełni każdą ich zachciankę.

Całkiem nowa toaletka. Simowie mogą korzystać z toaletki, aby przygotować się do wieczoru na mieście lub ćwiczyć flirtowanie. Nadaj im zupełnie nowy wygląd albo szybko nałóż makijaż, który utrzyma się przez cały wieczór. Osobista służba. Wezwij osobistą służbę za pomocą prostego dzwonka. Ponieważ mieszka razem z Twoim Simem, może w każdej chwili przyrządzać posiłki, sprzątać, witać gości i spełniać niemal każdą jego zachciankę. Nie szczędź służbie pochwał, a będzie pracowała … Oszałamiająca moda dawnych lat. Ubierz swoich Simów w klasycznym stylu rodem z Hollywood. Zafunduj im błyszczącą biżuterię z diamentami i zachwycające fryzury, które przyciągną wszystkie spojrzenia. The Sims™ 4 Wieczór na Kręgielni Zbuduj kręgielnię i zafunduj swoim Simom wieczór pełen wrażeń i zabawy z The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria. Rywalizuj z przyjaciółmi i szlifuj swoje umiejętności gry w kręgle, aby odblokować rzuty specjalne. Spersonalizuj swoją kręgielnię z pomocą wyjątkowych elementów wystroju i nadaj swoim Simom nowy, olśniewający wygląd.

Zbuduj kręgielnię. Stwórz własne centrum rozrywki wyposażone w lampy neonowe, specjalne elementy wystroju, a nawet bar, przy którym Twoi Simowie posilą się przekąskami w oczekiwaniu na kolejną rundę. Spersonalizuj kręgielnię, ustawiając w niej meble w stylu retro, które wyglądają doskonale zarówno przy torze do gry w kręgle, jak i w domu. Olśniewające nowe ubrania. Ubierz swoich Simów w koszulki na kręgle w stylu retro i załóż im pasujące buty lub nadaj im nowy, niepokorny wygląd z pomocą ubrań i fryzur inspirowanych stylem rockabilly. Zabierz swoich Simów na kręgle. Sprezentuj swoim Simom wieczór pełen rywalizacji na całkiem nowym torze do kręgli. Zacznij grę, korzystając z band ochronnych, i pracuj nad swoimi umiejętnościami, aby odblokować imponujące rzuty specjalne. Przygaś światła i podkręć muzykę, aby przeżyć niezapomnianą przygodę z księżycowymi kręglami.

WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ OSOBNO) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PC
Kompatybilna z PC
Typ gry Symulator
Data premiery 23.06.2017
Typ napędu DVD-ROM
Zalecany wiek 12+
Wersja językowa Polskie napisy
Liczba graczy Single-Player
Zawartość opakowania The Sims 4: Zestaw 5

Producent: Electronic Arts

Opinie (6 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.83 (6 opinii)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

Kinga

23 lut 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobry

Dziecko zajęte godzinami, więc gra ok

anonymous

12 lip 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Witaj w pracy PC

Kupione w eMAG

anonymous

29 paź 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Kupione w eMAG

Świetnie

Bardzo dobry dodatek. Polecam!:)

anonymous

14 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4 PlayStation 4

Kupione w eMAG

Sims 4

Szybka dostawa, bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka...

anonymous

21 gru 2017

Opinia o opcji:

The Sims 4: Psy i Koty PC

Dobry

Sam dodatek nudny, mało gameplayu, ale mi się podoba grafika i kocham te animacje! Gra się szybko nudzi, ale dzieciaki będą zachwycone! Kilka godzin dobrej zabawy polecam (6/10 xD)

anonymous

04 lis 2016

Opinia o opcji:

The Sims 4: Spotkajmy się PC

Kupione w eMAG

Bardzo dobrze

Polecam jak każdy inny dodatek do Sims 4

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

26 lut 2017


image