Sprzedaje i dostarcza: Terazgry

4801

Wysyłka w ciągu 2 dni

Inne oferty (1 oferta)

Product image

1 sztuka w magazynie

Sprzedaje i dostarcza AlejaZabaw

5600

Opis

TREFL gra 5 Sekund Bez Cenzury
Gra dla dorosłych, która jest świetnym sposobem na spędzenie wspólnie czasu Proste zasady, które są zrozumiałe dla wszystkich Pozwala na trening szybkiego myślenia i cierpliwości Gra, w której szybko myślisz i szybko mówisz!

Nowa, pikantna wersja gry 5 Sekund - uwaga, tylko dla dorosłych! W grze 5 sekund bez cenzury pytania zostały przygotowane z myślą o graczach 18+, a odpowiedzi na nie nie obejdą się bez dwuznacznych aluzji. Z pozoru łatwe wydaje się wymienienie trzech zastosowań dla Twojego języka - ale czy potrasz zrobić to w 5 sekund, gdy właśnie plącze Ci się język? Pozostali gracze bacznie Cię obserwują, z niecierpliwością oczekując Twojej odpowiedzi, a czas uciekać! Po prostu wyrzuć to z siebie... albo lepiej nie! Grupa Trefl

Trefl SA to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. W skład Grupy wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz trzy spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym.

Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry. Trefl SA od 2008 roku prowadzi także dystrybucję modeli samochodzików SIKU i jest wyłącznym dystrybutorem elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech w Polsce. Grupa kapitałowa Trefl posiada też spółki dystrybucyjne na Węgrzech i w Czechach.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Gra towarzyska
Dla kogo Dorosłych
Minimalna liczba graczy 3
Maksymalna liczba graczy 6
Wiek 18 lat +
Materiał Metal Tektura
Rozwijanie umiejętności Kreatywności Zręczność Spostrzegawczość Cierpliwość Wiedza
Bajka/Postać 5 Sekund
Kolor Wielokolorowy

Wymiary pudełka

Waga 6.2 kg
Wysokość 50 mm
Długość 183 mm
Szerokość 112 mm

Producent: Trefl

Opinie


5

jedna opinia


Llama

04 sty 2019

Polecam

Kupione w eMAG

Spisała się świetnie podczas sylwestrowej imprezy. Niektóre pytania są wręcz brutalne, i o to chodziło!

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


anonymous

28 Mar 2019


image