12990

W magazynie

Opis

UFC 3 - kolejna odsłona sportowego cyklu przeznaczonego dla miłośników MMA Rewolucyjna technologia rozgrywki Real Player Motion Nowy tryb kariery, w którym – po raz pierwszy w historii – wybory dokonywane poza oktagonem mają wpływ na twoją drogę do mistrzostwa Całkiem nowy tryb turniejowy w ramach którego spróbujesz pokonać jak najwięcej przeciwników w trybie eliminacyjnym, mimo narastającego zmęczenia i obrażeń Tryb Ultimate Team™ wprowadza jeszcze więcej możliwości personalizacji, strategii i przedmiotów kolekcjonerskich Przełomowa technologia animacji

Real Player Motion (RPM) to nowa, rewolucyjna technologia opracowana przez EA SPORTS, która wyznacza nowy standard w kategorii animacji i czułości na ruch. Dzięki pięciu tysiącom nowych, uchwyconych i zbudowanych od podstaw animacji możesz teraz poruszać się, uderzać i wyprowadzać płynne kombinacje z lekkością i swobodą godnymi najlepszych zawodników UFC. Gracze są w stanie uchylać i wyprowadzać ciosy w ruchu, co umożliwia stosowanie niesamowicie groźnych kontrataków. Technologia RPM umożliwiła odtworzenie stylu największych gwiazd UFC. Teraz twoi ulubieni zawodnicy, tacy jak Conor McGregor, Georges St-Pierre czy Joanna Jędrzejczyk, będą poruszać i zachowywać się dokładnie jak w rzeczywistości.

Zostań zawodnikiem wszechczasów

Między walkami musisz podejmować decyzje związane z promocją, dzięki którym zwiększysz szum medialny przed danym pojedynkiem, zarobisz większe pieniądze na lukratywnych kontraktach i przyciągniesz uwagę świata. Rozpoczynaj zażarte rywalizacje z innymi zawodnikami w UFC dzięki nowemu, wbudowanemu systemowi mediów społecznościowych, nakręcaj szum medialny przed swoimi największymi walkami. Patrz, jak na twoich oczach rodzi się legenda dzięki systemowi kamieni milowych kariery, w skład których wchodzą konferencje prasowe, ważenia i prawdziwe programy UFC, takie jak „Bad Blood” czy prowadzone przez Megan Olivi „UFC Minute”.

Wystarczy jeden cios

W odróżnieniu od innych sportów, w oktagonie zwycięstwo bywa kwestią sekund. W EA SPORTS UFC 3 to ty decydujesz, jak chcesz walczyć i wygrywać. Gracz otrzymuje dostęp do całej gamy nowych trybów, przeznaczonych do szybkich i dostarczających mnóstwa frajdy pojedynków, wprost stworzonych do rywalizacji między znajomymi. Spróbuj trybu Knockout, Pojedynku poddań, Trybu stójkowego albo walcz zawodnikiem z nieskończoną kondycją w trybie Walcz teraz. W EA SPORTS UFC 3 możesz tworzyć i dopasowywać zasady pojedynków, zanim zmierzysz się ze znajomymi.

Stwórz swoją drużynę marzeń

Po raz pierwszy gracze mogą stworzyć najlepszy zespół wszech czasów, łącząc swojego własnego zawodnika z prawdziwymi zawodnikami UFC, takimi jak Conor McGregor, Anderson Silva czy Demetrious Johnson. Nowy system chemii pozwala na szukanie i łączenie konkretnych ruchów tak, żeby otrzymać zarówno wzmocnienia, jak i strategiczną przewagę. Nowe wyzwania dla jednego gracza to stale zmieniające się zadania, które umożliwią graczowi odblokowywanie nagród. Z kolei zestawy Ultimate Team pozwolą na zbierania tematycznych przedmiotów i ich wymianę na te bardziej wartościowe.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Platforma PlayStation
Kompatybilna z PlayStation 4
Typ gry Walki
Data premiery 02.02.2018
Typ napędu Blu-ray
Zalecany wiek 16+
Wersja językowa Polska (napisy)
Liczba graczy Single-Player Multi-Player

Producent: Electronic Arts

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image