Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Hurtownia Przemysłowa
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Numer producenta: 10011022
Profesjonalny granitor do lodowych napojów zapewni atrakcyjną prezentację sorbetów, czy smoothies, a także możliwość podawanie trzech smaków jednocześnie. Pojemne zbiorniki (3 x 12 l) wykonano z wytrzymałego poliwęglanu wolnego od BPA. Materiał nie tylko jest odporny na wysokie i niskie temperatury, ale jest też bezpieczny dla zdrowia.
Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą intuicyjnych przycisków. Dzięki nim istnieje możliwość m.in. włączenie chłodzenia i oświetlenia, czy całkowite wyłączenie mieszadła. Wprowadzono także tryb nocny, który służy do obniżenia zużycia energii, a w efekcie przedłużenie żywotności sprzętu. Za sprawą energooszczędnego silnika o mocy 600 W, granitor jest w stanie pracować przez 8 do 12 godzin.
Urządzenie wyposażono w lekkie i wytrzymałe pokrywki chroniące napoje przed zabrudzeniem. Mają one również na celu zachowanie niskiej temperatury (od -2 do -3C) wewnątrz zbiorników. Granitor posiada także tacki ociekowe zapobiegające rozlaniu się napojów podczas dozowania. Za stabilność dyspensera odpowiadają gumowe nóżki, które dodatkowo tłumią wibracje.
Cechy produktu: - Duża pojemność - dwa zbiorniki o łącznej pojemności 36 l, - Uniwersalność - możliwość podawania np. granity, smoothies, sorbetów, lodowych napojów w dwóch smakach jednocześnie - Długi cykl pracy - od 8 do 12 godzin, - Niskie koszty i duża efektywność - nowoczesna konstrukcja silnika o mocy 600 W, - Bezpieczeństwo dla zdrowia - zbiorniki wykonane z poliwęglanu wolnego od BPA
W zestawie: - Granitor - Akcesoria montażowe - Instrukcję obsługi

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Typ produktu Dozownik napojów
Kolor Czarny/Stalowy

Producent: Royal Catering

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!