Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Grinch jest zielony i włochaty; Grinch jest psotny, przebiegły, złośliwy; Grinch jest obrzydliwy, tłusty, pryszczaty; Grinch jest niemiły, nietolerancyjny, niereformowalny; Grinch jest... Grinchowaty!
Mieszka wysoko, daleko "na samym gór szczycie w łańcuchu Samosiów" na Mont Zsypie, nieco na północ od miasteczka Ktosiowo. Grinch nienawidzi Gwiazdki i Ktosiów razem z ich radosnymi krzykami, śpiewami i zabawami.
Pewnego roku Grinch wpada na szelmowski pomysł pozbycia się Świąt raz na zawsze! Przywdziewa kostium, który ma mu pomóc wywieść w pole czujnych Ktosiów i, pod osłoną nocy, rusza do miasteczka, by zrealizować swój niecny plan. Na swej drodze spotyka małą Cindy Lou, która jest zdania, że w ferworze przedświątecznej krzątaniny, zakupów i porządków Ktosie zapomniały o prawdziwym znaczeniu Gwiazdki.
Ale jak to w bajkach bywa - wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. Dwie niespokojne dusze - jedna szukająca zaginionego ducha świąt Bożego Narodzenia a druga swojej dawno zapomnianej natury - odnajdują właściwe sobie miejsce, a Ktosie odkrywają, że Gwiazdka to nie tylko zabawki, prezenty i ozdóbki.
W rolę Grincha wcielił się geniusz komedii - Jim Carrey. Film wyreżyserował zdobywca Oscara(R) Ron Howard (Apollo 13) nadając tej ekranizacji bajki dla dzieci autorstwa Dr Seussa How The Grinch Stole Christmas prawdziwie fantastycznego blasku, wypełniając ją magią Świąt Bożego Narodzenia aż po brzegi.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Ron Howard
Kraj pochodzenia Niemcy USA
Język Dolby Digital 2.0 angielski
Kategoria Komedie
Płeć Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2000
Czas trwania 104

Producent:Filmostrada

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.