Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Grobowiec pierwszego cesarza Chin, strzeżony przez podziemną armię terakotowych wojowników, pozostawał zamknięty przez 2200 lat.
Choć powszechnie uważa się go za jedną z najważniejszych zagadek archeologicznych na świecie, chiński rząd nie zgadza się, aby ktokolwiek wszedł do środka.
Dlaczego?
Były agent specjalny amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości Cotton Malone, otrzymuje pewnego dnia anonimowy liścik z tajemniczym adresem internetowym. Po wejściu na wskazaną stronę widzi jak zamaskowany mężczyzna torturuje Kasjopeję Vitt, kobietę, która w przeszłości nie raz ocaliła jego skórę.
Oprawca przedstawia Malone?owi jasne żądanie: "Oddaj mi to, co ona zostawiła u ciebie na przechowanie." Jest tylko jeden problem. Malone nie ma pojęcia, co zamaskowany mężczyzna ma na myśli.
Tak zaczyna się najbardziej dramatyczna z dotychczasowych przygód Cottona Malone'a, która odkryje przed nim zadziwiające fakty historyczne, zmusi go do konfrontacji z bezwzględnym starożytnym bractwem i wyśle go z Danii do Belgii, Wietnamu i wreszcie do Chin - ogromnego kraju pełnego mrocznych sekretów, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Steve Berry
Wydawca Sonia Draga
Format 205x143
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 512
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788375085297

Producent:Sonia Draga

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.