Gerris

Nasza firma specjalizuje się w modzie damskiej oraz męskiej. W sklepie online dostępnych jest ponad 150 marek premium - z najwyższej, światowej półki. Doceniamy włoskie wzornictwo i szyk, niemiecką precyzję, japońską zaawansowaną technologię. Moda w Gerris to najwyższa jakość wykonania oraz unikatowy, nowoczesny design, spójne kolekcje, które wpisują się w panujące trendy i tendencje w świecie mody.

 

DANE FIRMY:

A-Z INVESTMENTS

Fryderka Chopina 41 lok.2

20-233 Lublin, Lubelskie Polska

NIP: PL9462655786

Email: gerris@emag.pl

Na wszystkie przesłanie zapytania odpowiemy w ciągu 24 godzin (dni robocze

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

2 produkty (zobacz wszystkie)
Moda
Obuwie damskie (2)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 150.00 PLN wynosi 21.00 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Na wszystkie produkty zakupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie cywilnym przez okres 2 lat od daty zakupu.

Pamiętaj!

Aby rozpoznać zgłoszenie reklamacyjne potrzebujemy poznać opis zauważonej wady, żądanie przewidziane w ramach rękojmi oraz Twoje dane, dlatego sugerujemy wypełnienie naszego formularza.
Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru.

Wraz z powiadomieniem o wysłaniu zamówienia, na wskazany adres e-mail wysyłamy w załączniku dowód zakupu z formularzem zwrotu.

Dokument ten zawiera wszystkie niezbędne dane o zawartej transakcji (dane rozliczeniowe, numer zamówienia, data zamówienia, nazwę produktu) dzięki temu nie będziesz musiał odszukiwać już żadnych dodatkowych informacji. 

 

Podpisany dokument zapakuj do paczki razem ze zwracanym towarem i wyślij na adres naszej siedziby:

A-Z INVESTMENTS

Fryderyka Chopina 41 lok.2

20-023 Lublin, Polska

"Zwrot- A-Z INVESTMENTS"

 

Wszystkie zwroty rozliczamy w ciągu 14 dni zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Administratorem danych osobowych  jest:  A-Z INVESTMENTS, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń w Lublinie przy ul. Fryderyka Chopina 41 lok.2 ,nr NIP 9462655786, nr Regon 362937120 , zwanym dalej także Sprzedawcą. 

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy A-Z INVESTMENTS, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: w Lublinie przy ul. Fryderyka Chopina 41 lok.2 ,nr NIP 9462655786, nr Regon 362937120 , zwanym dalej także Sprzedawcą. 

w celu realizacji zamówień.