Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: kidisklep
Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Gryzak BabyOno Elastyczny 2szt. 1009. Z myślą o komforcie maluszka Elastyczny materiał - idealne dopasowanie do buzi maluszka Bezpieczne materiały - idealny w okresie ząbkowania Lekkie materiały - komfortowy i wygodny dla najmłodszych Elastyczny materiał

Gryzaczki zostały wykonane z wysokiej jakości, elastycznych materiałów, dzięki czemu świetnie dopasowują się do buzi maluszka. Specjalna struktura gryzaczka sprawia, że jest on odpowiedni dla delikatnych dziąseł dziecka. Gryzaczek dzięki małym rozmiarom zapewnia swobodę trzymania. Jeśli chcesz, by Twój maluch cieszył się zdrowiem, a jego ząbki prawidłowo rosły, już teraz sprawdź te wygodne gryzaczki.

Bezpieczne materiały

Gryzaczki zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, dlatego nie podrażniają dziąseł maluszka. Gryzaczki nie zawierają Bisfenolu A, co również jest ogromną zaletą produktu. Trwałe materiały zapewniają bezpieczeństwo podczas gryzienia, bez obaw o oderwanie się elementów gryzaczka. Konstrukcja jest idealna w okresie ząbkowania, dlatego możesz być spokojny o delikatne ząbki Twojego maluszka.

Lekkie materiały

Zdjęcie nie przedstawia oferowanego produktu. Zdjęcie produktu znajduje się w galerii.

Zaletą gryzaczków są jego lekkie materiały, które wspaniale dopasowują się do rączek dziecka. Konstrukcja gryzaczka pozwala na swobodne i łatwe trzymanie. Pofałdowana struktura masuje ząbki dziecka, a mały otworek daje możliwość stabilnego trzymania w rączkach.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Wiek 3m+

Cechy ogólne

Kolor Niebieski Zielony
Zawartość opakowania 2 x Gryzak

Wymiary

Długość 6 cm
Szerokość 6 cm

Producent: Baby Ono

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image