Opis

KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM HECHT 5483 SXE 5w1 HECHT 5483 SXE 5 w 1 to kosiarka wyposażona w sprawdzony silnik HECHT OHV o pojemności 135 cm3 oraz mocy 3,3 KM. Stabilna i solidna obudowa zaopatrzona została w otwór z zaślepką do wyrzutu bocznego. Do zestawu dołączony jest również tunel boczny, który umożliwia koszenie trawy w trybie wyrzutu bocznego. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy kosić trawę bez użycia kosza, szczególnie pod czas pracy na dużych zarośniętych powierzchniach. Szerokość noża tnącego to 46 cm, regulacja wysokości koszenia odbywa się za pomocą dźwigni nad lewym tylnym kołem, przesuwając ją w odpowiedni otwór w zakresie od 25 do 75 mm. Koła zamontowane są oczywiście na łożyskach kulkowych. W normalnym trybie koszenia, trawa gromadzona jest w 60 l tekstylnym koszu. Został on wyposażony w aerodynamiczną klapkę do łatwego monitorowania stanu jego zapełnienia.

Kosiarka spalinowa 5483 SXE to kompleksowo wyposażone urządzenie, które zadowoli większość użytkowników, oraz którego zasadniczą różnicą w porównaniu do tradycyjnych urządzeń jest trójkołowy system jezdny, który umożliwił zastosowanie skrętnego przedniego koła. Posiada ono możliwość blokady skrętu podczas poruszania się do przodu, oraz jej zwolnienie podczas manewrowania. Operowanie kosiarką ze zwolnioną blokadą koła jest bardzo proste. Urządzenie idealnie nadaje się do zastosowania w ogrodzie, gdzie występuje wiele różnych przeszkód, klombów i chodników. Dla tej kosiarki, nie jest problemem koszenie trawy wokół drzew, ścieżek, i innych trudno dostępnych miejsc. Jeżeli przednie koło zostanie unieruchomione, kosiarka będzie poruszała się po linii prostej, a jej zastosowanie będzie takie samo jak w konwencjonalnych urządzeniach. Kolejnym aspektem, który odróżnia urządzenie od większości innych kosiarek, jest wbudowany rozrusznik elektryczny – panel na uchwycie wyposażony został w skrzynkę zapłonową, dzięki czemu kosiarka uruchamiana jest za pomocą przycisku. W panelu znajduje się również 12 V 4,5 Ah akumulator rozruchowy. Oczywiście zachowana została możliwość startu urządzenia za pomocą tradycyjnej linki.

Kosiarka posiada regulacje prędkości WARIATOR 4 PRĘDKOŚCI (3-4,5 KM/h) Inną alternatywną opcją koszenia jest tzw. mulczowanie. Zaślepka do mulczowania, którą dołączono do zestawu, blokuje tunel wylotowy kosza, a dzięki specjalnej konstrukcji noża, dochodzi do drobnego posiekania skoszonej trawy. Tak drobno zmielona trawa dostaje się do korzeni trawnika, działając jako naturalny nawóz. Ciekawą sprawą jest to, że taki proces wbrew pozorom nie zatyka porów gleby, wręcz przeciwnie, chroni ją przed utratą wilgoci, tym samym promując jej zdrowy wzrost.

Do zestawu dołączana jest ładowarka akumulatora rozrusznika elektrycznego. Waga urządzenia wynosi 40,5 kg. Charakterystyka produktu: Kosiarka spalinowa 5483 SXE HECHT Wyposażona w silnik HECHT OHV o pojemności 135 cm3 Solidna metalowa obudowa zapewnia długą żywotność kosiarki Odporna na trudne warunki i korozję Trójkołowy system jezdny umożliwia lepszą manewrowość Możliwość blokady skrętu podczas poruszania do przodu Koła zamontowane na łożyskach kulkowych Regulacja wysokości koszenia za pomocą dźwigni Wygodny uchwyt Trawa gromadzona w tekstylnym koszu Wbudowany rozrusznik elektryczny Regulacja prędkości Wariator 4 prędkości (3–4,5 KM/h) 5 in 1****oznacza kosiarki, które mają funkcję: 1) cięcia 2) zbierania 3) napędu 4) mulczowania5) bocznego wyrzutu Dane techniczne: Moc silnika wg normy SAE J1940 3,3 KM Max. obroty silnika 2800 obr/min Silnik HECHT OHV 4-suwowy Pojemność silnika 135 cm3 Max. moment obrotowy 7 Nm Starter elektryczny Tak Wyrzut boczny Tak Regulacja wysokości koszenia 25-75 mm Kółka na łożyskach Tak Waga 40,5 kg Mulczowanie Tak Edge Cutting Tak Napęd Tak Prękość napędu 3 - 4,5 km/h Szerokość koszenia 46 cm Kosz 60 l Obudowa metalowa Zalecana powierzchnia koszenia 1200 m2 Średnica kół przód / tył 8/11 cali DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS? Oficjalny sklep HECHT Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT Gwarancja Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta Realizacja zamówień Zamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę 14 dni na zwrot Konsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Gwarancja na produkty HECHT Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji. Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta. Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta. Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania. PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !

Specyfikacje

Główne cechy

Typ Kosiarka
Rodzaj zasilania Benzynowe
Typ kół 3 koła
Materiał ostrza Metal
Kolor Czerwony

Charakterystyka techniczna

Szerokość cięcia 46 cm
Minimalna wysokośc koszenia 25 mm
Maksymalna wysokość koszenia 75 mm

Producent: Hecht

Polecamy również

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!