Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Seria Podróże w czasie dla liceum i technikum to książki, które łączą funkcje podręcznika, zeszytu ćwiczeń i antologii tekstów źródłowych. Zawierają materiał dla zakresu podstawowego oraz rozszerzonego.

Podręczniki składają się z gotowych jednostek lekcyjnych: wywód historyczny obudowano celnie dobranymi tekstami źródłowymi oraz obfitym wyborem ćwiczeń. Kolejne lekcje umożliwiają uczniom rozwijanie umiejętności historycznego myślenia oraz odnajdowanie własnej drogi w świecie faktów i procesów. Układ materiału, zadania oraz problemy do dyskusji ułatwiają przygotowanie do matury.

Warto wiedzieć
Napisany prostym, zrozumiały językiem tekst główny opisuje i wyjaśnia procesy. Skondensowana wiedza na temat faktów i dat została umieszczona w Leksykonie oraz Kalendarium. Realizację programu dla zakresu rozszerzonego umożliwiają znajdujące się na końcu każdego tematu Problemy do przemyślenia i dyskusji, zawierające zestawy materiałów oraz pytań pomocnych w pracy z uczniami (zwłaszcza tymi, którzy przygotowują się do matury).

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 3 technikum, Klasa 3 liceum
Typ Szkoła ponadgimnazjalna - technikum, Szkoła ponadgimnazjalna - liceum
Kategoria Historia i wiedza o społeczeństwie

Producent:GWO

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.